مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع چسب کاشی خمیری سرامیک ضد آب

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع چسب کاشی خمیریچسب کاشی خمیری استانداردفروش انواع چسب کاشی خمیری ضد آب
قیمت انواع چسب کاشی

انواع چسب کاشی خمیری در ایران در بهترین شرکتها و کارخانه های داخل کشور تولید می شود. چسب کاشی در نوع خمیری ضدآب بسیار مناسب برای نصب کاشی برای سرویس بهداشتی است یا فضاهایی که در تردد با آب است می توانید از خمیری ضد آب بهره ببرید.البته چسب های پودری هم ضد آب بوده و برای پرسلان و سرامیک کف بیشتر استفاده می گردد.

برای نصب کاشی و سر امیک بهتر است از مواد جدید و به روز استفاده شود که چسب جزء آن دسته از مواد مرغوب و پر اهمیت است که مطابق فنآوری  دنیا ساخته می شود و از مواد خارجی در آن بکار رفته می شود.

آیا با انواع چسب خمیری آشنایید؟

انواع چسب کاشی

انواع چسب کاشی خمیری

  • چسب کاشی خمیری ضد آب
  • چسب کاشی خمیری معمولی
  • چسب خمیری آنتیک

که البته نوع معمولی برای فضاهای خشک قابل استفاده است. و از چسب آنتیک خمیری برای نصب انواع سنگ آنتیک استفاده می شود که درصد رزین خوبی دارد و مقاومت و چسبندگی بالایی برای نگهداری سنگ دارد.

انواع چسب کاشی انواع چسب کاشی

چسب کاشی خمیری استاندارد

چسبهای تولید شده باید دارای استاندارد باشد تا مورد تایید صنف کاشی و سرامیک باشد و معمولا این نوع چسب گرانتر بوده و مرغوبتر است.شاید با چسبهای غیر استاندارد هم کار کرده باشید ولی اصولی نبوده ودر  طی زمان مورد انتقاد قرار خواهد گرفت و ماندگاری خوبی نداشته و امکان صادرات این نوع چسب ممکن نیست از طرفی سازمان استاندارد اجازه فروش چسب بدون استاندارد را نمی دهد.

انواع چسب کاشی

فروش انواع چسب کاشی خمیری ضد آب

مشتریان محترم می توانند از طریق سایت ها با مشاور و کارشناس فروش مرتبط شده و برای خرید و ثبت سفارش هماهنگ شوند و امکان فروش و ارسال هر محصولی که در نظر داشته باشید به شهرستانها وجود دارد. و یکی از اهداف شرکت مشتری مداری است و در تلاش است طبق اصول حرفه ای برخورد کند و در کوتاهترین زمان محصولات را ارسال نماید.

انواع چسب کاشی

ذکر منبع: بازار چسب کاشی و سرامیک

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.