مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات چسب خمیری کاشی

آنچه در این مقاله میخوانید...

صادرات چسب خمیریچسب کاشی و سرامیک پودریقیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری
چسب کاشی ضد آب

صادرات چسب خمیری یکی از روشهای ورود ارز به داخل کشور می باشد و از نظر اقتصادی امر مهمی بوده و بهتر است که تولیدکنندگان سعی کنند در این زمینه فعالیت داشته باشند و رونقی به کسب و کار خود بدهند. چسب کاشی و چسب پودری پتانسل صادرات داشته و از نظر قیمت بسیار به صرفه برای مشتریان خارجی خواهد بود. قیمت:28750 ت

صادرات چسب خمیری

چگونه می توانیم کسب و کار خود را رونق دهیم؟ چگونه می توانیم محصولات خود را به خارج از کشور صادر کنیم؟ شاید صادرات به خارج از کشور در ابتدای امر کار سختی باشد. اما بعد از مدتی در این زمینه خبره شده و بسیار دلپذیر خواهد بود.

صادرات چسب خمیری

صادرات چسب خمیری

به نظر شما چه محصولی مناسب و بهترین انتخاب برای صادرات است؟ آیا مواد صنعتی، خوراکی و… پتانسیل صادرات را دارد؟ جواب به این سوال بله است. زیرا بیشتر محصولات در ایران تولید می شود و به نسبت کشورهای اروپایی و آسیایی تولید در ایران ارزانتر محاسبه می شود. مسائل جانبی تولید مثل هزینه کارگر و یا مصرف انرژی در ایران ارزانتر است و به صرفه می باشد که مشتریان خارجی از ما خرید کنند. پس تولید کنندگان با بررسی مسائل جانبی به راحتی می توانند روی محصولات خود کار کرده و بازار های جهانی را در برگرفته و سود کلانی داشته باشند.

صادرات چسب خمیری  صادرات چسب خمیری

 

انواع چسب کاشی خمیری  یکی از بهترین انتخابهای شما می تواند باشد. این چسب در بسته بندی 12 کیلویی و تولید می شود و با بسته بندی زیبا و شکیل به مشتریان بر اساس سفارش تحویل داده می شود. چسب خمیری از آنجایی که پتانسیل خوبی برای فروش دارد و افراد بسیاری تقاضای خرید آن را دارند. ما می توانیم این چسب را در تعداد بالا و قیمت مناسب صادر کنیم. چسب تولید شده از کیفیت خوبی برخوردار است و قابلیت چسبندگی و غلظت آن بسیار خوب است.

صادرات چسب خمیری

چسب کاشی و سرامیک پودری

چسب پودری یکی از بهترین محصولات برای فروش است  که انواع چسب کاشی پودری را می توانید به اکثر کشورهای آسیایی و… ارسال نمایید. و چسب خمیری شاید بیشتر برای کشورهای عربی مورد توجه باشد اما چسب پودری را می توانید به هرجایی صادر کنید و محدودیتی از نظر وجود مشتری ندارد. ایران یکی از کشورهایی است که بهترین معادن و سنگها را دارد و سیلیس به عنوان یکی از مواد چسب بوده است که بهترین نوع آن در ایران وجود دارد.

صادرات چسب خمیری  صادرات چسب خمیری

 

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسب خمیری را می توانید در داخل ایران با این قیمت خریداری نماید و این نوع چسب بسیار مرغوب و درجه یک است.

 

 

شرح کالا

 

نوع بسته بندی

 

قیمت هر کیلو تومان

 

چسب کاشی و سرامیک خمیری

 

12.5 کیلوگرم

 

2300

 

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.