مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع چسب خمیری کاشی سرامیک کف و دیوار

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش اماده سازی چسب کاشی خمیری چگونه است؟لیست قیمت چسب کاشیقیمت چسب سرامیک کفچسب کاشی خمیریلیست قیمت انواع چسب خمیری عمدهآیا چسب کاشی ضد آب است؟انواع چسب های خمیری عمدهچسب خمیری چیست؟ کاربرد؟خرید بهترین چسب کاشی ضد آبنحوه استفاده از چسب کاشی را بدانیدقیمت چسب خمیری سرامیک در بازارپخش بهترین چسب برای سرامیک پرسلانقیمت چسب کاشی کوچک در تهران
لیست قیمت انواع چسب خمیری

لیست قیمت انواع چسب خمیری مخصوص کاشی و سرامیک را می توانید از این سایت تهیه کنید. از آنجایی چسب یکی از مصالح ساختمانی محسوب می شود می توانید به آسانی با آن ساختمانها و سازههای محکمی را بسازید. البته شما برای تهیه چسب خمیری درجه یک می توانید آنلاین با ما تماس بگیرید.

برای اینکه بتوانید از چسب استفاده بهینه داشته باشید باید تلاش کنید که از برندهای و مارکهای مطرح بیشتر استفاده نمایید. چسب های زیادی در ایران تولید می شود که تعداد معدودی شناخته شده است. اما ما در این سایت در تلاش هستیم بهترین چسبها را به شما جهت استفاده راهنمایی کنیم. برای مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.
چسب کاشی از محصولات مورد نیاز در ساختمان است که بهتر است از آن برای نصب سرامیک به جای مواد سنتی بهره ببرید. با این ماده می توانید هر نوع مصالحی را نصب نمایید. قیمت چسب خمیری نسبتا کمی گرانتر از چسب پودری است چون آماده عرضه می شود. چسب دکاردن عرضه کننده بهترین پودرهای ساختمانی است. قیمت هر کیلو چسب کاشی را از ما دریافت نمایید.

روش اماده سازی چسب کاشی خمیری چگونه است؟

یکی از محصولاتی که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد چسب خمیری است این ماده برای نصب هر نوع کاشی بر روی دیوار مورد استفاده است و شما می توانید از آن برای نصب کاشی های کوچک استفاده نمایید.

چون این ماده به صورت آماده تولید می شود شما می توانید به راحتی از آن برای چسباندن کاشی بهره ببرید فقط باید به این نکات توجه نمایید:

 1. سطح زیر کار تمیز و پاک باشد
 2. تراز باشد که چسب کمتری استفاده شود
 3. هیچ ماده ای به چسب اضافه نشود
 4. از ابزار مناسب استفاده شود
 5. ۶۰ درصد کاشی به چسب آغشته شود
 6. پس از اتمام کار زمان برای خشک شدن داده شود.

لیست قیمت چسب کاشی

چسب کاشی چیست؟ چه استفاده ای از این ماده می توان کرد؟ آیا شناختی از چسب خمیری دارید؟ چسب خمیری یکی از مصالح بسیار شناخته شده در ایران است و می توانید از این چسب بیشترین بهره را ببرید. برای نصب کاشی بدنه بهتر است از این چسب تهیه کنید.

زیرا بیس این چسب بر پایه رزین می باشد و نسبت به چسب پودری دیرتر خشک می گردد و مناسب برای نصب کاشی دیوار می باشد و تحمل فشار به صورت افقی را دارد. چسب هایی که بسته بندی می شود بیشتر به صورت ۱/۵/۱۲.۵/۲۵ است. و مشتریان عمدتا ۱۲.۵ کیلویی را خرید می کنند اما ابزار فروشان و رنگ فروشان بیشتر ۱ و ۵ کیلویی را خرید می نمایند. قیمتهای ارائه شده توسط ما بسیار مناسب می باشد.

مزیت چسب کاشی خمیری

 • ضد آب است
 • مناسب برای هر نوع آب و هوایی است
 • مناسب با محیط زیست است
 • حلال آن آب است
 • ماندگاری بالایی دارد
 • تضمین شده است و بر پایه سیمان ساخته شده است
 • در برابر حرکات کوچک ساختمان مقاوم است
 • بار سازه را کم می کند

مشخصه فنی چسب خمیری

 1. ۱۲ کیلویی است
 2. سفید رنگ است
 3. از رزین درست شده
 4. برای سطح دیوار مناسب است

لیست قیمت چسب کاشی

قیمت چسب سرامیک کف

یکی دیگر از چسب هایی که توصیه می کنیم از آن بیشتر استفاده نمایید. چسب پودری مخصوص سرامیک کف است. که متناسب برای فشارهای عمودی می باشد و سریع خشک می گردد و بر پایه سیمان می باشد. برای اینکه بتوانید با آسودگی بیشتر پرسلانها یا گرانیت، مرمریت، سرامیک، آجر، سنگ را نصب کنید بهتر است از چسب استفاده نمایید. و چسب سرامیک پودری بهترین انتخاب برای مشتریان است. قیمت چسب سرامیک در یل مشاهده نمایید.

شرح کالا وزن قیمت
چسب پودری سفید ۲۰ کیلوگرم ۲۱۸۰۰۰
چسب بندکشی ۵ کیلوگرم ۱۴۵۰۰۰

چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری برای فضای داخلی بیشتر توصیه می شود. زیرا برای فضای بیرونی و مواجه با تغییرات جوی، سرما، گرما، برف، باران مناسب نیست. برای فضای بیرونی توصیه به چسب پودری است. اما شما می توانید هر نوع چسب را با قیمتهای ارزان از ما خرید کنید. قیمت چسب خمیری در وزن ۱۲ کیلویی را عمده ارزانتر بخرید.

قیمت چسب کاشی خمیری کمی بالا است اما توصیه می شود این ماده را بیشتر برای نصب کاشی دکوراتیو استفاده نمایید چون به صرفه برای نصب سرامیک های بزرگتر نیست و این چسب از مواد رزینی درست شده است که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد و کمی گرانتر از مواد پودری می باشد فقط به دلیل آماده به مصرف بودنش مورد استقبال است.

لیست قیمت انواع چسب خمیری عمده

در این مقاله در تلاش هستیم که برندها و چسبهای ساختمانی مناسب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهتر تصمیم برای خرید بگیرید. شما می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک را از این مجموعه در زمان کوتاه خرید کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که در کوتاهترین زمان ممکن محصول مورد نیاز شما را در سراسر کشور به دست شما برسانیم. پس برای خرید و فروش چسب کاشی و سرامیک با ما تماس بگیرید. لیست قیمت انواع چسب خمیری اینجا وجود دارد.

شرح کالا وزن

 

قیمت
چسب خمیری پومکس ۱۲.۵ کیلوگرم

 

۱۵۸۰۰۰
چسب خمیری ساروج شیمی ۱۲.۵ کیلوگرم ۱۴۸۰۰۰

 

چسب خمیری لیموفیکس ۱۲.۵ کیلوگرم ۱۶۸۰۰۰

آیا چسب کاشی ضد آب است؟

جواب به این سوال برای چسب پودری بله است. زیرا چسب پودری بر پایه سیمان است. و سیمان ماده ضد آبی می باشد که چون از این مواد در ساخت چسب استفاده شده است پس ضد آب می باشد. و چسب خمیری ضد آب نیست و برای فضای داخلی توصیه می گردد. تنوع چسب های زیاد است و یکی دیگر از چسب هایی که بسیار مورد استفاده است چسب اپوکسی می باشد و قیمت چسب اپوکسی کمی گران است اما در این مرکز با بهترین قیمت ارائه می شود. قیمت چسب کاشی ضد آب را از ما تهیه نمایید.

آیا چسب کاشی ضد آب است؟

انواع چسب های خمیری عمده

می توانید انواع چسب های خمیری را از تهران تهیه کنید و بهترین تولید کنندگان چسب کاشی در این مرکز قرار دارند و به صورت عمده فروش انجام می شود. از این رو برای خرید چسب با مشاوران در ارتباط باشید.

 1. چسب خمیری آنتیک
 2. چسب خمیری کاشی

از این دو مدل چسب برای نصب کاشی و سنگ می توانید استفاده نمایید. از چسب خمیری برای فضای داخلی بیشتر بهتر است استفاده نمایید. انواع چسب های خمیری را از ما بخواهید.

چسب خمیری چیست؟ کاربرد؟

چسب خمیری یکی از محصولاتی است که در بازار بسیار جا افتاده است و برای نصب کاشی و آجر بدنه کاربرد دارد و این ماده از رزین درست شده است و در وزن ۱۲ کیلویی تولید می شود.

چسب خمیری ضد آب است و بیشتر برای داخل ساختمان کاربرد دارد و برای نصب هر نوع سنگ و کاشی بدنه می توانید از این ماده استفاده نمایید و بیشتر برای دیوار کارایی دارد و می توانید هر نوع کاشی را با آن بر روی دیوار نصب کنید. چسب خمیری مرغوب را از ما تهیه نمایید.

کاربرد

 • برای داخل ساختمان قابل استفاده است
 • برای نصب کاشی بدنه کارایی دارد
 • برای نصب کاشی و سرامیک و آجر مورد استفاده است
 • بیشتر برای نصب کاشی به دیوار مورد استفاده است

خرید بهترین چسب کاشی ضد آب

بهترین چسب کاشی ضد آب را از کجا بخریم؟ یکی از محصولاتی که بسیار مورد استفاده است چسب کاشی می باشد و چسب کاشی به صورت خمیری و پودری تولید می گردد که هر یک کاربرد خود را دارد. بهترین چسب کاشی را می توانید از فروشگاههای اینترنتی تهیه کنید.

خرید بهترین چسب کاشی ضد آب

خرید چسب کاشی از این مرکز ممکن است و بهترین محصولات ساختمانی را در کوتاهترین زمان می توانید از ما تهیه بفرمایید. انواع چسب کاشی خمیری و پودری زیر قیمت بازار و عمده در اختیار شما قرار می گیرد و این چسب ها ضد آب و مرغوب می باشند.

نحوه استفاده از چسب کاشی را بدانید

نحوه استفاده از چسب کاشی بسیار آسان است و در اینجا مختصر به شما توضیح می دهیم. چسب کاشی را می توانید در دو مدل خمیری و پودری تهیه نمایید که معمولا پودری برای داخل و بیرون ساختمان کاربرد دارد اما خمیری فقط برای داخل ساختمان استفاده می شود.

باید چسب را با آب ترکیب نموده و برای هر کیسه ۲۰ کیلویی چسب پودری ۵ لیتر آب زده و خوب ترکیب کنید و بعد با کاردک روی سطح مورد نظر بمالید و سعی کنید کاشی یا سرامیک را در جای خود فیکس نمایید.

چسب دکاردن آنلاین

قیمت چسب خمیری سرامیک در بازار

کاربرد چسب خمیری را می دانید؟ چسب خمیری به صورت آماده تولید می شود و خمیری یکدست می باشد که می توانید از آن برای چسباندن کاشی و سنگ های کوچک استفاده نمایید. این ماده بسیار مناسب برای ساخت و ساز است.

قیمت چسب خمیری سرامیک کمی گران است چون آماده به مصرف تولید می شود و از مواد رزینی که گران است در داخل آن استفاده می شود. شما می توانید بیشترین استفاده را از چسب خمیری داشته باشید.

پخش بهترین چسب برای سرامیک پرسلان

بهترین چسب برای سرامیک پرسلان چیست؟ آیا از چسب برای نصب سرامیک استفاده کنیم؟ معمولا از چسب پودری برای نصب این مدل سرامیک ها استفاده می شود و توصیه بر این است از ملات استفاده نشود که قدرت جذب آب ندارد برای همین سرامیکها نخواهند چسبید. و اگر از ملات استفاده کنید هزینه اضافه کرده و بعد از چند وقت باید دوباره سرامیکها را بچسبانید.

چسب های پودری با بهترین کیفیت در بازار تهران تولید و عرضه می شود و شما می توانید از چسب پودری دکاردن برای نصب هر نوع سرامیک در ابعاد مختلف استفاده نمایید.

قیمت چسب کاشی کوچک در تهران

قیمت چسب کاشی کوچک را از این مرکز دریافت نمایید. چسب های کاشی و سرامیک کاربردهای زیادی دارد و شما می توانید انواع چسب را با بهترین کیفیت از این سایت دریافت نمایید. چسب های خمیری و چسب های پودری بسیار مرغوب هستند و گیرش خوبی دارند.

از این رو توصیه می شود از ما بهترین ها را دریافت کنید که ارسال به سراسر کشور امکان دارد و ایران یکی از بهترین تولید کنندگان در زمینه چسب های کاشی و سرامیک می باشد. از دکاردن انواع چسب ساختمان را تهیه نمایید. قیمت چسب کاشی و سرامیک را از مرکز دکاردن آنلاین بخرید.

قیمت چسب کاشی کوچک در تهران

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.