مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر آب بندی استخر | قیمت چسب آب بندی کاشی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت پودر آب بندی استخرقیمت چسب بتن آب بندی پومکسخرید اینترنتی چسب بتن 4 لیترقیمت چسب بتن ساروج ارزانخرید چسب آب بندی استخرقیمت روز چسب بتن در تهرانخرید چسب عایق رطوبتی با قیمت مناسبمشخصات فنی پودر آب بندی استخر پلیمر دو جزئیقیمت چسب آب بندی پشت بام عمدهفروش پودر نانو برای سیمان کاریقیمت پودر آب بندی بتن در تهران

قیمت پودر آب بندی استخر بسیار مناسب می باشد و با بهترین برندهای ساختمانی در کشور تولید و عرضه می شود از این رو می توانید قیمت چسب آب بندی کاشی را از این مجموعه استعلام کنید.

انواع عایق استخر توسط شرکتهای سازنده محصولات ساختمانی در کشور تولید می شود که برای آب گریز کردن سطوح مختلف کارایی دارد و شما می توانید به نحو احسنت از این محصولات استفاده شایانی داشته باشید.

آیا می دانید چسب بتن چیست؟

برای آگاه بیشتر می توانید فایل زیر را گوش کنید.

قیمت پودر آب بندی استخر

یکی از محصولات مورد نیاز در صنعت ساختمان پودر آب بندی است ک به عنوان عایق استفاده می شود و در پک ۳۰ کیلویی تولید و عرضه می شود و جهت ایزوگام کردن استخر کاربرد منحصری دارد

قیمت پودر آب بندی استخر کمی گران است ولی از مواد خوبی در ساختار آن استفاده شده است و شما می توانید به راحتی از آن در ایزوگام کردن سازه استفاده نمایید.

 

محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب پودر آب بندی

 

۳۰

 

۱/۵۰۰/۰۰۰

قیمت چسب بتن آب بندی پومکس

یکی از برندهای مطرح در بازار ایران پومکس است و این محصول یعنی چسب بتن آب بندی با بهترین کیفیت در اختیار خریداران قرار می گیرد و شما می توانید با این ماده کارهای بزرگی انجام دهید.قیمت چسب بتن آب بندی پومکس بسیار مناسب برای سازندگان پروژههای بزرگ در تهران و سراسر کشور است.

قیمت چسب بتن آب بندی پومکس

کاربرد چسب بتن بسیار زیاد است و شما به راحتی می توانید از آن در صنعت ساختمان و برای افزایش مقاومت ملات و سیمان و همچنین چسب های پودری بهره ببرید.

خرید اینترنتی چسب بتن ۴ لیتر

یکی از روش های خرید چسب بتن به صورت اینترنتی است و شما می توانید در فضای مجازی انواع چسب های مورد نیازتان را با قیمت عالی تهیه بفرمایید از این رو این ماده در بسته بندی مختلف تولید می شود که عبارت است از:

  • ۱ لیتر
  • ۴ لیتر
  • ۲۰ لیتر

شما می توانید از شرکتهای معتبر از جمله دکاردن مواد آب بندی را با قیمت مناسب خریداری نمایید از این رو یکی از بسته بندی های مناسب برای این ماده ۴ لیتری است و پر فروش می باشد و برای نصب کاشی و سرامیک استفاده خوبی دارد.

خرید اینترنتی چسب بتن 4 لیتر

قیمت چسب بتن ساروج ارزان

یکی از برندهای معروف چسب ساروج است و این برند انواع چسب های درجه یک ایرانی را تولید و در اختیار خریداران قرار می دهد و شما می توانید از آن برای افزودن استقامت هر نوع ملاتی بهره ببرید و برای بازسازی ساختمانها استفاده نمایید.

قیمت چسب بتن ساروج ارزان

قیمت چسب بتن ساروج شیمی مناسب و ایده آل برای پروژههای کوچک و بزرگ در سطح شهر می باشد از این رو می توانید از این ماده استفاده کنید و سطوح مورد نظر را با هر نوع کاشی و سنگ بپوشانید و نگرانی از ریزش نداشته باشید.

 

چسب های ساختمانی

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب بتن ساروج

 

۱

 

۶۰۰۰۰

 

چسب بتن ساروج

 

۴

 

۹۸۰۰۰

خرید چسب آب بندی استخر

از آنجایی که در خانه های امروزی از استخر استفاده شده است و بسیار زیبا می باشد می توانید از چسب های مختص آب بندی و عایق کاری استفاده نمایید. از این رو از این سایت می توانید خرید چسب آب بندی استخر را انجام دهید و بدانید که در اوزان ۸ لیتری تولید می شود.

یکی از برندهای معروف که چسب استخری خوبی تولید می کند پومکس است که در وزن ۸ لیتر بهترین چسب را در اختیار شما قرار می دهد. از این محصول می توانید برای داخل ساختمان هم استفاده نمایید زیرا هدف آن آب گریز کردن سطوح است و به صورت تکی و یا دو جزئی هم قابل استفاده می باشد. برای خرید انواع چسب های آب بندی می توانید با ما در این فضا مرتبط باشید.

خرید چسب آب بندی استخر

قیمت روز چسب بتن در تهران

چسب بتن یکی از محصولاتی است که بسیار مورد نیاز در صنعت ساختمان است. می توان از این ماده استفاده های بی نظیری کرد از این رو توصیه می شود از قیمت روز چسب بتن در این سایت آگاه شوید.

تمامی تلاش ما عرضه بهترین ها می باشد و شما می توانید برای مرمت و افزایش مقاومت چسب پودری یا ملات از بهترین چسب بتن استفاده شایانی داشته باشید و ساختمانهای مقاوم و ایمن را طراحی و بسازید. این چسب قیمت مناسب و به صرفه ای دارد و شما می توانید با آسودگی از آن بهره ببرید. بهترین محصولات ساختمانی در دکاردن ارائه می شود.

خرید چسب عایق رطوبتی با قیمت مناسب

امروزه مواد پلیمری بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و شما می توانید از مواد نانو برای عایق کاری سطوح مختلف استفاده کنید که عبارت است از:

۱: پشت بام

۲: سرویس بهداشتی

۳: استخر

۴: چاله آسانسور و مخازن…

خرید چسب عایق رطوبتی نوسط شما می تواند از این مجموعه صورت بگیرد. دکاردن عرضه کننده بهترین مواد عایقی برای شما می باشد و مدلهای مختلفی در بازار وجود دارد و شما می توانید از چسب عایق دو جرئی برای آب بند کردن که قیمت عالی دارد برای سطوح مختلف استفاده خوبی داشته باشید. چسب عایق مناسب هر نوع محیطی است. و سازگار با شرایط آب و هوایی می باشد.

خرید چسب عایق رطوبتی با قیمت مناسب

مشخصات فنی پودر آب بندی استخر پلیمر دو جزئی

این محصول از یک ماده سیمانی منعطف تشکیل شده و به همراه رزین که انعطاف پذیری زیادی به ملات می دهد و چسبندگی عالی و پوشش ترک ها و قدرت نگهداری بتن و ماندگاری فوق العاده خوب از مزیتهای آن است.

مشخصات فنی

  1. رنگ سفید و خاکستری موجود است
  2. وزن ۲۰ کیلو +۱۰ لیتر
  3. نسبت ترکیب ۲ پودر + ۱ مایع

کاربرد محصول

پلیمر سیمانی را می توان برای سطوح مختلف سیمانی، سازه های دریایی، عایق زیرزمین، عایق مناطق مختلف و مرطوب،سقف ها، استخرها و… کاربرد دارد.مزیتهای زیادی دارد و برای مخازن آبی قابل استفاده است چون غیر سمی است. چسبندگی بالا و انعطاف پذیری خوب و ماندگاری بالایی دارد.

روش استفاده

باید ۲ پیمانه پودر با ۱ پیمانه رزین و آب خوب ترکیب و این نسبت اسفاده از آن است و از همزن برای مخلوط کردن استفاده نمایید و ۵ دقیقه فرصت داده تا ترکیب فعل و انفعالات انجام دهد و دوباره ترکیب را انجام می دهید تا مواد یکدست و قابل استفاده است. استفاده از همزن برقی مهم است.

زمان نگهداری

به مدت ۱ سال و به دور از رطوبت و نور خورشید قابل نگهداری است. چسب کاشی زمان ماندگاری بالایی دارد. فقط نحوه نگهداری مهم است.

قیمت چسب آب بندی پشت بام عمده

قیمت چسب آب بندی پشت بام را از ما دریافت نمایید این ماده مناسب برای عایق کردن پشت بام و استخر است و کاربردهای زیادی دارد. از این رو می توانید از چسب پشت بام برای آب گریز کردن سطوح استفاده نمایید.

کیفیت چسب آب بندی بالا بوده و از مواد نانو در ساختار آن استفاده شده و به صورت عمده تولید و عرضه می شود. از این رو برای خرید انواع چسب کاشی و مواد نانو جهت عایق کردن با ما در ارتباط باشید.

قیمت چسب آب بندی پشت بام عمده

فروش پودر نانو برای سیمان کاری

پودر نانو برای سیمان کاری را می توانید از این مرکز تهیه بفرمایید و باید بدانید برای اینکه سیمان مقاوم و قوی شود بهتر است از مواد نانو و یا چسب های بتن و آب بندی بیشتر استفاده نمایید. قیمت پودر نانو سیمان از دکاردن بخواهید.

ایران یکی از مرکز هایی است که بهترین چسب های کاشی و سرامیک را با قیمت عالی تولید و عرضه می کند و تولید کنندگان در تلاش هستند انواع چسب خمیری و پودری و نانو را برای ساخت و ساز و صادرات در اختیار خریداران قرار بدهند. چسب های دکاردن بهترین هستند. قیمت پودر آب بندی نانو را از مشاور دریافت نمایید.

قیمت پودر آب بندی بتن در تهران

قیمت پودر آب بندی بتن کمی گران است اما کیفیت خوبی دارد و بهترین ماده برای آب بند کردن سطوح مختلف می باشد و همین طور می توانید از آن در داخل ملات و یا چسب پودری استفاده نمایید. چسب آب بندی از مهمترین مواد جهت آب گریز کردن سطوح استخری و یا مواجه زیاد با آب است. این ماده را ارزانتر از هر جایی می توانید از دکاردن تهیه نمایید.

چسب آب بندی ویژگی های زیادی دراد و بسیار مناسب برای ساخت و ساز و پروژههای آبی می باشد و شما می توانید از این ماده برای آب بند کردن سطوح استفاده کنید و در وزن ۸ لیتری تولید و عرضه می شود. بهترین محصولات از دکاردن تهیه کنید.

 

محصول

 

وزن

 

قیمت تومان

 

پودر آب بندی

 

۸

 

۷۸۰۰۰۰

 

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.