مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب سنگ آنتیک ساروج شیمی

آنچه در این مقاله میخوانید...

آیا میدانید چسب مخصوص سنگ آنتیک چیست و چه مزیتی دارد؟قیمت چسب پودری سنگ آنتیک چقدر است؟انواع چسب های ساختمانی را می شناسید؟قیمت چسب سنگ آنتیکآیا می دانید می توانید آجر را با چسب نصب کنید؟قیمت چسب آجر نما بسیار ارزان و مناسب استقیمت چسب کاشی و سرامیک ساروجآموزش تصویری نصب سنگ آنتیک با چسبچسب بندکشی چیست؟قیمت چسب کاشی شیمی ساختمانفروش عمده چسب به صورت اینترنتی صورت می گیرد؟خرید چسب پرسلان واترپروف با قیمت ارزانانواع چسب سرامیک کف به صورت فروش عمدهقیمت چسب سنگ نما را می دانید؟قیمت چسب بتن ساروج در بسته بندی 4 لیتریچسب کاشی کوچک را از نمایندگی بخریدانواع چسب سنگ را ارزان بخریدقیمت رزین سنگ آنتیک را می دانید؟چسب سنگ آنتیک ساروج 12.5 کیلوگرمنحوه استفاده از چسب کاشیچسب سنگ ضد آبچسب سنگ گرانیت مدل پودریخرید عمده چسب سنگقیمت چسب آجر پودریبهترین چسب سنگ نمافروش چسب سنگ آنتیک ساختمانی
چسب سنگ آنتیک

چسب سنگ آنتیک یکی از چسب های ساختمانی مناسب است که در انواع چسب تولید می شود و معمولا از چسب خمیری برای نصب سنگ آنتیک استفاده می شود. از این رو شما می توانید چسب خمیری را در بسته بندی 12 کیلویی که دارای کیفیت خوبی است را ارزان خرید کنید.

صنعت چسب در ایران بسیار گسترش پیدا کرده است و رشد شگرفی در چند سال اخیر در این زمینه حادث شده است. از این رو می توان از انواع چسب های ساختمانی بی نظیر و درجه یک در ساخت و ساز استفاده مفیدی داشت. چسب هایی که تولید می شود کاملا مرغوب و ضد آب هستند و مناسب در پروژههای دولیتی و سنگین است.

آیا میدانید چسب مخصوص سنگ آنتیک چیست و چه مزیتی دارد؟

سنگ آنتیک چیست؟ نوعی سنگهای زینتی هستند که در ابعاد کوچک و در طرح ها و رنگبندی مختلف تولید می شود که بسیار زیبا هستند و برای دکوراسیون داخل ساختمان کاربرد دارند. شما می توانید این سنگ را در فضاهای مختلف ساختمان به کار ببرید و استفاده کنیید. اما چسبی که برای نصب سنگ مورد نیاز است چسب خمیری است که برای فضای داخلی توصیه می شود. یعنی می توانید این ماده را در بسته بندی 12 کیلویی که درصد بالایی رزین برای نگهدارندگی سنگ دارد خرید کنید. البته اگر برای فضای بیرونی بخواهید از سنگ استفاده کنید بهتر است از چسب پودری که مناسب بیرون از ساختمان است بهره ببرید.

مریتهای زیادی چسب خمیری دارد که باعث شده امروزه جایگاه خوبی را در ساخت و ساز داشته باشد:

 1. سرعت اجرا با آن سریع است
 2. قیمت مناسب دارد
 3. به صرفه است
 4. فضا اشغال نمی کند
 5. به صورت آزمایشگاهی تولید می شود
 6. مواد اولیه درجه یک و اصلاح شده در ترکیبات استفاده می شود

قیمت چسب پودری سنگ آنتیک چقدر است؟

شما می توانید به جای چسب خمیری از چسب پودری استفاده کنید که بسیار خوب است و دارای کیفیت و قیمت مناسبی است. با این ماده به راحتی می توانید سنگها را با امنیت بیشتری نصب کنید. چسب پودری در بسته های 20 کیلویی تولید می شود و ساختار ان از سیمان می باشد و شما می توانید به راحتی با آّب ترکیب نمایید و مورد استفاده قرار بدهید. قیمت این چسب بسیار مناسب و به صرفه برای مشتریان است.(34000ت)

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید:

ساخت چسب پلیمری عایق

انواع چسب های ساختمانی را می شناسید؟

چسب های ساختمانی به دلیل ساخت و ساز در کشور بسیار مورد توجه می باشد و انواع چسب کاشی و سرامیک در کشور توسط بهترین تولید کنندگان ساخته و به فروش می رسد.

 1. چسب خمیری
 2. چسب پودری
 3. چسب بتن
 4. چسب آب بندی
 5. چسب بندکشی

هر یک از این چسب ها دارای زیر شاخه هایی هستند که برای بخش به خصوصی قابل استفاده می باشند.

1: چسب خمیری

 • چسب کاشی خمیری
 • چسب خمیری آنتیک

2: چسب پودری

 • چسب پودری تک جزئی
 • چسب پودری دو جزئی

3: چسب بتن

 • چسب بتن استحکامی( چسب بتن مایع)
 • چسب بتن پودری
 • چسب آب بندی

4: چسب بندکشی

 • چسب بندکشی سفید
 • چسب بندکشی رنگی

می توانید با استفاده از هر یک از این محصولات بر اساس نیاز و جامعه هدفتان چسب مورد نظرتان را انتخاب کنید. ما می توانیم در خرید و کسب اطلاعات به شما مشاوره بدهیم.

قیمت چسب سنگ آنتیک

یکی از بهترین محصولات تولیدی در کشور است و با استفاده از این ماده می توانید در کوتاهترین زمان ممکن کاشی و یا سنگهای آنتیک را نصب نمایید. ایران یکی از تولید کنندگان انواع چسب های ساختمانی و کاشی سرامیک است.

قیمت چسب سنگ آنتیک بسیار مناسب برای خریداران در سطح کشور می باشد و این چسب ار نوع خمیری بیشترین استفاده را دارد و می توانید بدون نیاز به آماده سازی به صورت آماده به مصرف از کارخانه تهیه بفرمایید.

آیا می دانید می توانید آجر را با چسب نصب کنید؟

یکی از مصالح کاربردی در ساختمان آجر است. چون مصرف آجر در کشور بسیار زیاد است کارخانه ها تصمیم گرفتند که انواع چسب را برای نصب آجر تولید و عرضه کنند. از این رو ساختمان سازان و مهندسین دیگر با راحتی می توانند آجر ها را با استفاده از چسب نصب کنند و ساختمان های زیبایی را طراحی و به فروش برسانند. از این رو چسب هایی که برای نصب آجر تولید می شود چسب پودری هستند و دارای گیرش و استقامت فوق العاده خوبی است و می توانید از آن به راحتی استفاده کنید. که برای بیرون ساختمان و نما ساختمان بسیار مناسب می باشد. پروژههای خود را با مصالح ساختمانی مناسب و مرغوب ما بسازید.

قیمت چسب آجر نما بسیار ارزان و مناسب است

یکی از شرکتهای سازنده انواع چسب مورد نیاز برای آجر نما و یا آجر نسوز چسب نماچین است. شما می توانید آجر مورد نیازتان را از نماچین به همراه چسب خریداری کنید. چند کلاس قیمتی برای چسب ها تعریف شده است که بر اساس کیفیت و کاربرد منظور شده است. اما چسب هایی که تولید می شود دارای بهترین کیفیت هستند و قیمت خوبی هم دارند.

 

شرح کالا

 

وزن

 

قیمت

چسب پودری آجر 25 63000

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج

ساروج یکی از شرکتهای مطرح در بازار ایران است و انواع چسب های کاشی و سرامیک را در کلاس مختلف تولید و به فروش می رساند. از این رو چسب کاشی و سرامیک ساروج شیمی را ما عرضه می کنیم که کیفیت خوبی مثل ساروج قم دارد و در ایران تولید و به مشتریان داخلی و خارجی عرضه می شود. چسب خمیری مخصوص سنگ آنتیک ساروج بسیار خوب است و مورد تقاضای مشتریان می باشد.

 

شرح کالا

 

وزن

 

قیمت

 

چسب پودری ساروج شیمی

 

20

 

35000

 

چسب خمیری ساروج شیمی

 

12.5       برای مشاهده لیست قیمت محصولات کلیک کنید 38500

آموزش تصویری نصب سنگ آنتیک با چسب

برای اینکه بتوانید سنگ آنتیک را در فضای داخلی نصب کنید می توانید از چسب به راحتی استفاده کنید در این فیلم به خوبی روش کار را می توانید مشاهده کنید و ایده بگیرید.

چسب بندکشی چیست؟

این چسب به شکل پودری است و با آب مخلوط می شود و برای پر کردن درزهای میان کاشی و سرامیک یا آجر کارایی دارد. کار کردن با این ماده آسان است و طول عمر زیادی نسبت به مواد سنتی دارد. می توانید چسب بندکشی سرامیک را با قیمت ارازن از فروشگاههای اینترنتی سراسر تهران خرید کنید.

قیمت چسب کاشی شیمی ساختمان

شیمی ساختمان مثل ساروج یکی از برندهای مطرح در کشور است و به عنوان بهترین مارک چسب کاشی و سرامیک شناخته شده است. شما می توانید چسب شیمی ساختمان را از نمایندگان شیمی تهیه کنید و در انواع چسب کاشی خمیر ی و سرامیک پودری عرضه می شود. قیمت چسب کاشی شیمی ساختمان کمی گران است اما از نظر کیفیت بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید برندهای مطرح دیگری را که توسط شرکتهای مختلف در ایران تولید می شود که مناسب و ارازنتر هستند تهیه بفرمایید و بدانید که با این چسب های تولید شده می توانید بهرین ساختمانها را بازسازی و یا بسازید.

فروش عمده چسب به صورت اینترنتی صورت می گیرد؟

شما می توانید در فضای اینترنت تاجران و تولید کنندگان را به راحتی پیدا کنید و معاملات سنگینی را بدون واسطه با آنها انجام دهید. امروزه اینترنت یکی فضای تبلیغاتی مناسب برای کسب و کارهای مختلف در دنیا است. از این رو فروش ما در این فضا فقط به صورت کلان است و انواع چسب کاشی را در اختیار مهندسین و معازه داران قرار می دهیم. شما می توانید در این فضا بهترین چسب کاشی را با قیمت مناسب و کیفیت عالی تهیه بفرمایید.

خرید چسب پرسلان واترپروف با قیمت ارزان

می توانید چسب پرسلان را برای نصب انواع سرامیک های پرسلان و ابعاد بزرگ تهیه کنید. از این رو می توانید این چسب را که ضد آب است و برای فضای مختلف هم کاربرد دارد تهیه کنید. از اینرو توصیه می شود چسب پودری را که دارای خاصیت ضد آبی است و به صرفه می باشد برای نصب سرامیک پرسلان انتخاب کنید. این چیب در شرکتهای مختلف با قیمتهای مختلف تولید می شود اما می توانید با قیمت ارزان و درجه کیفی فوق العاده عالی از ما خرید کنید. برای اینکه سازه های خوبی را در ساختمان طراحی کنید و مقاومت و استقامت ساختمان را زیاد کنید به چسب نیاز دارید اما کیفیت چسب حائز اهمیت است که طول همر بالایی داشته باشد و در زمان ریزش نداشته باشد. از این رو کیفیت را می توانید با ما تجربه کنید.

انواع چسب سرامیک کف به صورت فروش عمده

چسب سرامیک کف از محصولات مورد نیاز برای چسباندن سرامیک می باشد و از نوع پودری بوده و برای نصب هر نوع سنگ و سرامیک باید از این چسب استفاده کنید. از این رو برای خرید مواد مورد نیاز خود می توانید از نمایندگی ارزانتر تهیه بفرمایید.

انواع چسب سرامیک کف تولید می شود که هر یک دارای مزیتهای زیادی است و کاربرد بهینه برای صنعت ساختمان دارد می توانید از مدلهای مختلف این محصول استفاده شایانی داشته باشید.

 1. چسب کاشی پودری دو جزئی
 2. چسب کاشی پودری تک جزئی

برای اینکه بتوانید درک درستی از این دو محصول داشته باشید مختصر توضیح داده می شود و شما می توانید چسب دو جزئی را با چسب مکمل استفاده کنید که مایع است و استفاده از این چسب به همراه آن اجباری بوده و در افزایش مقاومت ملات تاثیر بالا دارد. اما برای چسب تک جزئی نیاز نیست از مکمل بهره ببرید و دلخواه است زیرا از چسب نام برده در داخل آن به صورت خشک استفاده شده است. فروش این محصول به صورت عمده است و خواهشمندیم برای خرید در حد تناژ ارتباط بر قرار نمایید.

لازم به ذکر است که بسته بندی این نوع چسب به صورت 20 کیلویی بیشتر می باشد و در بسته های پاکتی و یا کیسه ای بر اساس هر شرکتی بسته بندی می گردد.

قیمت چسب سنگ نما را می دانید؟

آیا می دانید از چه نوع چسبی برای نصب سنگ نما و یا سنگ آنتیک استفاده کنید؟ چسبهای زیادی وجود دارد و هر یک کاربرد منحصری دارد اما توصیه می شود برای نصب کاشی و یا سنگ برای بیرون ساختمان بهتر است از نوع پودری استفاده شود زیرا مناسب برای محیط بیرونی است.

در محیط بیرون به دلیل تغییرات جوی و مواجه با آب و هوای متفاوت در ایران بهتر است از این محصول استفاده شود که قیمت مناسبی دارد و می توانید قیمت چسب سنگ نما را از ما دریافت نمایید که به صورت آنلاین عرضه می شود. این محصول به عنوان چسب سنگ کوچک یا آنتیک مورد استفاده است.

قیمت چسب بتن ساروج در بسته بندی 4 لیتری

چسب بتن ساروج توسط شرکت ساروج تولید و عرضه می شود و قیمت چسب بتن ساروج مناسب است و در بسته بندی های متنوع از 1/4/20 لیتری در بازار وجود دارد. معمولا بیشتر از 4 و 20 استفاده می شود که برای خریداران توصیه می شود این محصول را با بهترین کیفیت ممکن از مرکز پخش چسب تهیه کنند.

این شرکت عرضه کننده انواع چسب های دیگر می باشد که هر یک کاربرد و کارایی منحصر به فردی دارد و از این رو می توانید با خرید این محصول که دارای استاندارد و ضمانتی می باشد ساختمانهای زیبا و خوبی را بسازید یا بازسازی نمایید.

چسب کاشی کوچک را از نمایندگی بخرید

چسبهای کاشی در مدلهای مختلف وجود دارد و شما می توانید چسب کاشی کوچک را از نمایندگی تهیه بفرمایید. از آنجایی که در این شرکت چسب سنگ ضد آب هم تولید می شود و برای هر نوع سنگ کاربرد دارد قابل بهره برداری برای خریداران محترم است.

می توانید از رزین براق کننده برای سنگ استفاده کنید که بسیار جلای خوبی به سنگ می دهد و امروزه کارایی زیادی دارد و در بسته بندی 1 لیتری بیشتر تولید و عرضه می گردد. چسبهای تولید شده برای صنعت ساختمان مناسب است  قیمت ایده آلی دارد.

انواع چسب سنگ را ارزان بخرید

انواع چسب سنگ را می توانید از این شرکت تهیه کنید و قیمت چسب سنگ ضد آب را می توانید از شرکت استعلام کنید و معمولا این چسب به صورت آماده بیشتر مورد استفاده است.

 • چسب سنگ خمیری
 • چسب سنگ پودری

می توانید از نوع اول برای نصب سنگ در فضای داخل ساختمان بهره ببرید و نوع دو باری داخل و بیرون ساختمان کاربرد دارد. البته نوع دو را باید با آب ترکیب نمایید که در این قسمت به شما آموزش می دهیم.

برای درست کردن چسب سنگ پودری باید با 5 تا 6 لیتر آب مخلوط و بعد خوب ترکیب شود و زمان 3 دقیقه استراحت داده شود و دوباره ترکیب صورت بگیرید. و بعد از 5 دقیقه قابل استفاده است که ضد آب بوده و مناسب برای بیرون ساختمان می باشد.

قیمت رزین سنگ آنتیک را می دانید؟

این ماده بسیار مورد استفاده برای براق کردن سنگ می باشد که بسته بندی 1 لیتری دارد و برندهای معروف تولید کننده این محصول هستند و بسیار غلیظ است. هرچقدر کیفیت بالا باشد قیمت بیشتر و غلظت بالایی خواهد داشت.

قیمت رزین سنگ آنتیک یکتا شیمی بسیار مناسب است و می توانید این چسب را از نمایندگی زیر قیمت بازار تهیه کنید که معمولا نصابان و مغازه داران سنگ از این ماده بیشتر استفاده می کنند و فروش آن عمده می باشد.

چسب سنگ آنتیک ساروج 12.5 کیلوگرم

سنگ های آنتیک از جمله مصالحی بشمار می روند که در ساختمان سازی نقش مهمی دارد. به این ترتیب باید با شرایط خوب در مجموعه های مختلف بکار گرفته شود تا بالاترین کیفیت را داشته باشد.

این سنگ ها در گذشته به صورت سنتی و با ملات های سیمان در ساختمان نصب می شده اند. اما امروزه می توان شاهد تولید انواع چسب سنگ مخصوص بود که با شرایط خوب تولید و راهی بازار شده اند.

این چسب ها ترکیباتی شیمیایی بوده که در بازه زمانی کوتاه با شرایط خوب واکنش داده و می توان به صورت کاملا استاندارد از آنها بهره گیرد. یکی از بهترین انواع چسب سنگ آنتیک که در ایران تولید شده، محصول شرکت ساروج است و با سطل های 12.5 کیلوگرمی در دسترس خریداران می باشد.

نحوه استفاده از چسب کاشی

چسب کاشی سرامیک نیز یکی از تولیداتی ست که امروزه با ترکیبات شیمیایی تولید شده اند. این محصولات نیز با استانداردهایی راهی بازار می شوند که شرایط خوبی برای مجریان ساختمانی فراهم کرده اند.

از شاخصه ها و مزیت های بارز چسب کاشی  می توان موارد زیر را دانست:

 • مقاومت بالا
 • قدرت آب بندی بالا
 • داشتن سرعت واکنش خوب
 • استفاده آسان و سریع
 • کاهش در هزینه ها

از بهترین انواع چسب کاشی می توان تیپ مرغوب را دانست. این چسب ها به گونه ای تولید شده اند که امروزه به راحتی در مکان های مختلف قابل استفاده باشند. لذا در سطل های خوب و کیفیت عالی در بازار موجود هستند.

چسب سنگ ضد آب

بسیاری از چسب های شیمیایی که تولید و در بازار عرضه می شوند، خاصیت ضد آب را با خود دارند. زیرا آب و رطوبت سبب سست شدن مصالح مختلف مانند سنگ و کاشی شده و باید در این رابطه قدرت خوبی داشته باشد.

چسب سنگ نیز اینگونه بوده و مصرف کننده ها بهترین نوع آنها را تهیه خواهند کرد. چسب های ضد آب امروزه با استانداردهای لازم تولید و در بازار توزیع می شوند. در این صورت همواره باکیفیت ترین ها تهیه شده و خواص ضد آب بودن آن برای مصرف کننده ها محرز می شود.

خوشبختانه انواع چسب سنگ ضد آب را ایرانی ها با شرایط خوب تولید نموده و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. به این ترتیب با قیمت مناسب و کیفیت عالی در دسترس می باشند. از این رو می توانید از این شرکت بهترین محصولات را در کوتاهترین زمان ممکن خرید کنید.

چسب سنگ گرانیت مدل پودری

سنگ گرانیت نیز یکی از سنگهای ساختمانی پرکاربرد در بسیاری از ساختمان هاست. به همین دلیل باید چسب سنگ مخصوص آن تولید شده و در بازار عرضه شود. از این رو شرکت های تخصصی باکیفیت ترین مدل چسب سنگ پودری را در اختیار مصرف کننده ها قرار می دهند.

از چسب سنگ گرانیک می توان در مکان های زیر نهایت استفاده را برد:

 • نمای بیرونی ساختمان
 • نماهای داخلی
 • کف ساختمان
 • کف پارکینگ
 • دیوارها
 • ستوان ها

چسب سنگ مدل پودری  را می توان یکی از باکیفیت ترین ها دانست. این چسب را برندهای مختلف تولید نموده و با استانداردهای کافی در بازار عرضه می دارند. از این رو خریداران عمده انتخاب بهتری داشته و همواره تولیداتی خوب و درجه یک را تهیه خواهند کرد.

خرید عمده چسب سنگ

خرید عمده چسب سنگ امروزه از سوی مجموعه های زیادی مد نظر است. این مراکز به شرکت های توزیع کننده بزرگ مراجعه نموده و همواره باکیفیت ترین برندها را تهیه خواهند کرد.

در راستای خرید چسب سنگ باید به کیفیت بالا و مرغوبیت مطلوب آنها دقت زیادی شود. به این ترتیب است که امروزه خریداران برندهای خوب را از توزیع کننده های بزرگ خریداری می کنند. در این میان مرغوبیت و مقاومت چسب سنگ از مهمترین دلایلی ست که سبب افزایش میزان خرید آن در بازار خواهد شد.

همانطور که می دانید ایرانی ها نیز در زمینه تولید انواع چسب سنگ عملکرد خوبی داشته اند. به این ترتیب محصولاتی را راهی بازار نموده که با استانداردهای جهانی همراه می باشند.

قیمت چسب آجر پودری

آجر نیز از جمله مصالحی ست که امروزه به صورت کاملا تخصصی در بناها و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این تولیدات به صورت استاندارد تولید شده و باید با بهترین شرایط در مکان های مد نظر نصب شوند.

برای این منظور امروزه چسب های مخصوص آجر تولید شده تا مجریان بتوانند در شرایط ویژه از آنها بهره گیرند. به این ترتیب تولیداتی را به بازار عرضه داشته که کاملا استاندارد و حرفه ای تولید و راهی بازار می شوند.

چسب آجر پودری از جمله بهترین های ست که با مزیت های خوب در بازار توزیع م شوند. از این رو قیمت روز آنها در اختیار افراد قرار گرفته و همواره مصرف کننده ها با شرایط خوب آنها را تهیه خواهند کرد.

بهترین چسب سنگ نما

چسب سنگ نما نیز از جمله بهترین انواع چسب های شیمی بوده که امروزه به صورت کاملا تخصصی تولید و راهی بازار می شوند. این چسب ها را می توان با بهره گیری از دانش روز تهیه نموده و مورد استفاده قرار داد.

چسب سنگ نما  یکی از باکیفیت ترین هایی ست که شرکت های مختلف از آنها بهره می گیرند. این چسب ها به صورت کاملا حرفه ای تولید شده و مصرف کننده ها می توانند با در نظر گرفتن نوع کاربرد خود آنها را تهیه کنند.

در انتخاب چسب سنگ نما باید به موضوعات زیر دقت زیادی شود:

1:کیفیت

2:قیمت

3:نوع بسته بندی

4:برند تولید کننده

5:نمایندگی های رسمی

6:تضمین اصالت کالا

شرکت دکاردن در موارد بالا بهترین همکاری را با مشتریان خود نموده و همواره تولیداتی خوب و استاندارد را ارائه می دهد.

فروش چسب سنگ آنتیک ساختمانی

چسب سنگ آنتیک نیز در سالهای اخیر توانسته در بسیاری از ساختمان ها کاربرد خوبی داشته باشد. با توجه به اینکه ساختار تخصصی این چسب ها کمک زیادی به ماندگاری سنگ ها کرده، مسلما اهمیت زیادی خواهد داشت.

در سالهای اخیر شرکت هایی را می توان دید که انواع چسب سنگ شیمی را در سایت های اینترنتی نیز به فروش می رسانند. این عرضه کننده ها به نیاز مشتریان خود واقف بوده و همواره تولیداتی خوب و درجه یک را راهی بازار خواهند کرد.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “چسب سنگ آنتیک ساروج شیمی”