مشاوره و سفارش

چسب های ساختمانی

چسب های ساختمانی از جمله چسب کاشی و سرامیک از نوعی ترکیبات و مواد شیمیایی ساخته شده است که با استفاده از آن می توان به راحتی هر نوع کاشی و یا سرامیک پرسلان را بر روی سطوح مختلف چسباند. مزیت های استفاده از این چسب ها موجب گستردگی کاربرد آنها و همچنین جایگزینی آنها با مواد سنتی که متشکل از ملات درست شده از سیمان و ماسهمی باشد انواع این چسب ها قابل استفاده بر روی کاشی، سرامیک، سنگ، آجر، موزائیک و… است

چسب پودری

 

چسب سرامیک از نوع پودری دارای خواص چسبندگی بسیار بالایی نسبت به ملات سنتی است و دارای تنوع زیادی می باشد که می توان از آن برای نصب هر نوع کاشی بدنه و سرامیک کف، پرسلان و اسلب استفاده نمود. این ماده بر پایه سیمان و مواد پلیمری است که ضد آب بوده و در دو رنگ سفید و خاکستری تولید و عرضه می شود. این چسب در بسته بندی متنوع در بازار وجود دارد.

چسب خمیری

چسب خمیری یکی از محصولات پر فروشی است که تقاضا برای این محصول بسیار زیاد می باشد زیرا به صورت آماده تولید و عرضه میگردد. چسب خمیری برای نصب هر نوع کاشی بدنه و سنگ آنتیک کاربرد دارد و امروزه جزء لاینفک ساخت و ساز و مرمت ساختمانهای مدرن شده است. این محصول به صورت خمیری و سفید رنگ در بسته بندی متنوع و انواع برندها در بازار وجود دارد.

چسب بتن

 

چسب بتن در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده عموم می باشد و به عنوان مکمل چسب پودری بسیار مورد استقبال می باشد این ماده باعث افزایش مقاومت و چسبندگی ملات متشکل از سیمان و ماسه می شود. باید بدانید که به صورت مایع تولید می گردد و سفید رنگ است و از آن می توان برای مکانهای مختلف در ساختمان استفاده نمود تا بدین وسیله مقاومت سازه را افزایش داد. این ماده در بسته بندی مختلف در بازار ایران وجود دارد.

چسب آب بندی

چسب آب بندی از خانواده چسب بتن است ولی ضد آب است و برای آب گریز کردن محیطهایی مه مواجه با آب دارد مورد استفاده می باشد باید بدانید که چسب آب بندی مایع سفید رنگی است که پس از خشک شدن بی رنگ شده و می توانید از آن برای عایق کردن سطوح مختلف از جمله استخر آبی، کشاورزی و داخل و بیرون ساختمان استفاده نمایید.

پودر بندکشی

 

چسب بندکشی یا پودر بندکشی برای درزبندی میان کاشی ،سرامیک و آجر استفاده می شود همانطور که معلوم است به شکل پودر می باشد اما تنوع رنگی داشته و در بسته بندی مختلفی توسط شرکتهای متعدد تولید و عرضه می شود. این ماده ضد آب و آنتی باکتریال است و از مواد نانو در ساختار آن استفاده شده است. استفاده از پودر بندکشی بسیار آسان است و مصرف کنندگان می توانند به راحتی این ماده را برای پرکردن درزهای میان سنگ و پرسلان بکار ببرند و مطمئن از کیفیت و کاربردی بودن آن داشته باشند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب پودریسفید۲۰موجودتماس بگیرید
چسب پودریخاکستری۲۰موجودتماس بگیرید
چسب خمیریسفید۱۲.۵موجودتماس بگیرید
چسب بتنسفید۸موجودتماس بگیرید
چسب آب بندیسفید۴موجودتماس بگیرید
پودر بندکشیرنگی۵موجودتماس بگیرید
پودر بندکشیغیر رنگی۵موجودتماس بگیرید
چسب عایق دوجزئیسفید۳۰موجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@dekarden.com

واتساپ

کلیک کنید

درباره ما :

گروه تولیدی و بازرگانی دکاردن، عرضه کننده انواع چسب های ساختمانی از جمله: چسب پودری، چسب خمیری، چسب بتن، چسب آب بندی و پودر بندکشی است. و با بکارگیری نیروی متخصص و کاملا حرفه ای توانسته است محصولات مورد نیاز در صنعت ساختمان را در بازارهای داخلی و خارجی به فروش برساند و پاسخگوی سریع و ارسال محصولات ساختمانی به سراسر ایران با کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.

مدیر مجموعه دکاردن

خانم نظری