مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آنلاین چسب خمیری کاشی با لیست قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

لیست قیمت چسب کاشی خمیری مرغوببهترین چسب کاشی استخری ضد آبانواع چسب بندکشی سرامیک در مراکز پخشقیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی درجه یک
خرید چسب خمیری

خرید چسب خمیری به صورت آنلاین توسط مراکز پخش و یا نمایندگی صورت می گیرد و شما می توانید این محصول را در بسته بندی متنوع و درجه کیفی عالی از شرکت دکاردن تهیه بفرمایید.

یکی از بهترین چسب هایی که می توانید از ما تهیه کنید چسب خمیری می باشد و در اوزان مختلفی تولید می گردد اما وزن ۱۲.۵ کیلوگرم بیشتر مدنظر خریداران است. از این رو برای نصب کاشی بدنه به آن نیاز مبرمی خواهید داشت.

لیست قیمت چسب کاشی خمیری مرغوب

برای اینکه بتوانید کاشی دیوار یا بدنه را نصب کنید می دانید به چه ماده ای نیاز دارید؟ چسب های مختلفی تولید می شود اما تولید چسب کاشی خمیری توسط شرکتها یکی از نیازهای اساسی بوده است که مدنظر خریداران است. و شما می توانید از این محصول استفاده خوبی داشته باشید.

از این رو توصیه می شود لیست قیمت چسب کاشی را از این سایت و ارتباط با مشاور دریافت نمایید و بهتر است بدانید که این مدل چسب در انواع برند تولید و عرضه می گردد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری پومکس

 

۱۲.۵

 

۵۵۰۰۰

 

چسب خمیری ساروج شیمی

 

۱۲.۵

 

۳۵۰۰۰

بهترین چسب کاشی استخری ضد آب

از آنجایی که یکی از مناطق و یا فضاهای مهم در زندگی بشر امروزی استخر ها است و در منازل این فضا تعبیه می شود ساخت و ساز آن کمی زمان بر و حائز اهمیت از نظر سازه و نوع طراحی و کاربرد مواد ساختمانی است. برای اینکه استخرها نفوذ آب نداشته باشند و به خوبی درست شده باشد باید از بهترین چسب کاشی استفاده نمایید که خاصیت ضد آبی داشته باشید.

اما آیا می دانید از چه محصولی برای نصب کاشی در استخر بهره ببرید؟ ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید محصولات خوبی را تهیه بفرمایید. بهتر است از چسب پودری استخری که از بهترین تیپ سیمان درست شده و داخل آن از بهترین چسب بتن پودری به کار ر فته است تهیه نمایید. در این مرکز بهترین چسب استخری ضد آب را در وزن ۲۵ کیلویی می توانید خرید کنید.

انواع چسب بندکشی سرامیک در مراکز پخش

یکی از مواد جانبی که امروزه مورد توجه عموم است پودر بندکشی است که می توانید از چسب بندکشی برای درزگیری میان کاشی و سرامیک بهره ببرید. از این رو توصیه می شود از انواع چسب بندکشی سرامیک استفاده نمایید و مشخصه این چسب به این صورت است:

 • در وزن ۵ کیلوگرم تولید می شود
 • در انواع رنگ عرضه می شود که شامل است:
 • سفید
 • سیاه
 • خاکستری
 • قهوه ای
 • سبز
 • آبی
 • کرم

از این رو می توانید این محصول که خاصیت آب گریزی دارد و بر پایه سیمان درست شده است تهیه نمایید و باید بدانید ارسال این ماده به شهرهای مختلف انجام می گردد از جمله:

 1. اصفهان
 2. شیراز
 3. مشهد
 4. تبریز
 5. کمان
 6. کیش
 7. نوشهر
 8. رشت

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی درجه یک

برای سرویس بهداشتی می دانید از چه ماده ای برای آب بند نمودن استفاده کنید؟ محصولات زیادی وجود دارد برای اینکه بتوانید کاشی را نصب کنید برای کف و یا دیوار بهتر است از محصول دو جزئی که شامل چسب پودری بعلاوه رزین است بهره ببرید. که روی هم ۳۰ کیلو مواد بوده و قابل استفاده برای محیطهای مرطوب می باشد.

شما می توانید قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی را از ما آنلاین و با بهترین کیفیت ممکن تهیه نمایید. باید بدانید که بهتر است از مواد کاربردی و درجه یک استفاده نمایید تا بدین وسیله زمان عمر سازه بالا رفته و نیازی در زمان کوتاه باری بازسازی و مرمت نباشد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

izocement

 

۳۰  کیلوگرم

 

۵۲۰۰۰۰

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.