مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش چسب بتن ساروج

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب بتن ساروجانواع چسب بتنچسب بتن آب بندینمایندگی فروش چسب بتن
نمایندگی فروش چسب بتن

نمایندگی فروش چسب بتن یکی از مراکز مهم در فروش هر مدل چسب کاشی و سرامیک، چسب بتن، چسب بندکشی و انواع چسب های ساختمانی است. چسب بتن ساروج یکی از چسب های مرغوب و ضد آب است. که یکی از چسبهای جانبی برای ترکیب با چسب پودری است. چسب آبندی ساروج برای آببند کردن مناطق مرطوب کاربرد دارد.

در این مقاله به بررسی و آشنایی شما با چسب بتن می پردازیم. که امیدواریم بتوانیم اطلاعات خوبی را عرضه کنیم. پس با ما همراه باشید.

چسب بتن ساروج

یکی از مرغوب ترین چسب های مناسب برای ساختمان، چسب ساروج است. این چسب از کیفیت و قدمت خوبی برخوردار است. و به عنوان مکمل چسب پودری شناخته شده است. چسب بتن معمولا ۳/۱ چسب پودری استفاده می گردد. که هر چه مقدار بیشتر باشد درصد استقامت چسب افزایش می یابد.

[highlight color=”green”]بسته بندی چسب بتن به صورت ۱/۳.۵/۹/۲۰ لیتری است. و به صورت مایع می باشد.[/highlight]

انواع چسب بتن

  • چسب بتن استحکامی
  • چسب بتن آب بندی

این دو چسب به عنوان چسب بتن معروف هستند. که دایره استفاده آنها متفاوت می باشد.
معمولا از چسب بتن استحکامی به عنوان مکمل چسب پودری استفاده می شود. و از چسب بتن آب بندی برای آب بند کردن استخرهای آبی یا کشاورزی و یا مناطق مرتبط با آب استفاده می گردد.

چسب بتن آب بندی

برای اینکه فضای مورد نظر را آب بند کنید می توانید از این چسب که بی رنگ است استفاده کنید. و روی سطح مورد نظر با قلمو مالیده و پس از ۲ ساعت که خشک شد. تا دو بار این عمل انجام شود. و یک روز بعد قابل استفاده است.

نمایندگی فروش چسب بتن

برای اینکه چسب بتن را فراهم کنید.باید از کیفیت آن مطمئن باشید. و از مراکز معتبر مثل نمایندگی ها تهیه بفرمایید. اما برای خرید چسب بتن درجه یک و اصل می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیریت فروش چسب مورد نظر را فراهم کنید.

 

نمایندگی چسب سرامیک

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.