مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش چسب کاشی هنکل آلمان cm 117

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشی هنکلپخش چسب کاشی هنکلانواع چسب کاشی هنکل
پخش چسب کاشی هنکل

پخش چسب کاشی هنکل در سراسر تهران توسط مراکز فروش صورت می گیرد. اما مشتریان می توانند چسب کاشی هنکل اصل را که در انواع پودری CM 117 وجود دارد را از ما خرید کنید. چسب کاشی هنکل آلمانی است و دارای کیفیت خوبی می باشد.

پخش چسب کاشی هنکل

از آنجایی که انسان برای راحتی کار ساخت و ساز تصمیم به طراحی مواد شیمیایی برای اجرای پروژههای ساختمانی گرفت. و این که ماده ای تولید کرد که به آسانی کاشی و سرامیک را نصب کنید. این ماده درابتدا وارداتی بود. اما در حال حاضر کشورایران این ماده را تولید و عرضه می کند.

پخش چسب کاشی هنکل

چسب کاشی هنکل

هنکل یکی از برندهای مطرح در بازار ایران است. چسب کاشی هنکل را می توانید برای نصب انواع کاشی و سرامیک بکار ببرید. بدانید که چسب هنکل به دلیل قدمت و سابقه ای که دارد. مورد توجه عموم مهندسین و مشتریان است.

[highlight color=”green”]چسب هنکل در انواع بسته بندی وجود دارد. که معمولا چسب پودری به صورت ۲۰ کیلویی عرضه می گردد.[/highlight]

پخش چسب کاشی هنکل

چسب هنکل را می توانید از مراکز متعددی فراهم کنید. اما باید از اصل بودن آن مطلع باشید. در این مرکز از طریق این سایت شما می توانید چسب هنکل اصل و با قیمت مناسب را تهیه کنید.

با مشاور تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را از آن دریافت کنید.

انواع چسب کاشی هنکل

چسب هنکل دارای چند مدل چسب است که شامل:

  • چسب کاشی خمیری
  • چسب سرامیک پودری

معمولا چسب خمیری را برای نصب کاشی و فضای داخلی ساختمان می توانید استفاده کنید. این چسب ضد آب است و درجه کیفی فوق العاده ای دارد.

چسب سرامیک پودری هنکل در دو نوع وجود دارد.

  1. چسب پودری سفید
  2. چسب پودری سیاه

چسب پودری سفید برای پرسلان قابل استفاده است. و از چسب خاکستری می توانید برای هر فضایی استفاده کنید. و  هر دو به صورت ۲۰ کیلویی موجود است.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.