مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز چسب بتن

آنچه در این مقاله میخوانید...

فروش چسب بتن در تهران و مراکز پخشکاربرد چسب بتن را می دانید؟قیمت روز چسب بتن ایرانیفروش چسب sa12قیمت چسب بتن استخر پومکس لاتکسیقیمت چسب بتن مایع 4 لیترینحوه استفاده از چسب بتن sa12فروش اینترنتی چسب بتن خارجیقیمت چسب کاشی درجه 1فروش چسب کاشی خمیری هنکل cm125قیمت چسب بتن اپوکسی عمده
قیمت روز چسب بتن

قیمت روز چسب بتن را می توانید از شرکت دکاردن استعلام بگیرید. چسب بتن یکی از چسب های مورد نیاز به عنوان مکمل پودری و آب بندی به کار می رود. و یک لیتر ساروج شیمی ۷۵۰۰ تومان قیمت دارد. البته نوع بسته بندی متفاوت است و در انواع مختلف بسته بندی تولید و عرضه می گردد.

فروش چسب بتن در تهران و مراکز پخش

چسب خانواده بزرگی را شامل می شود که برای هر بخش ساختمان نوع بخصوصی قابل استفاده می باشد. چسب بتن یکی از چسب های جانبی و مکمل محسوب می گردد. که کاربرد متنوعی دارد. فروش چسب بتن در تهران و دیگر شهر ها با قیمت عالی امکان دارد.

چسب بتن توسط شرکتهای زیادی تولید و عرضه می شود که شامل:

 1. چسب بتن ساروج شیمی
 2. چسب بتن بدومیکس
 3. چسب بتن پومکس
 4. چسب بتن لیموفیکس
 5. چسب بتن شیمی ساختمان

که بر اساس نوع استفاده کاربرد دارد. می توانید از این ماده بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان سازی داشته باشید.

کاربرد چسب بتن را می دانید؟

چسب بتن به دو صورت طراحی می گردد. و برای دو منظور استفاده می شود که شامل:

 1. چسب بتن استحکامی
 2. چسب بتن آب بندی

که نوع اول برای اینکه با چسب پودری مخلوط شود استفاده می گردد. و نوع دوم برای اینکه سطحی را آببند کنید کارایی دارد. و هر دو مورد پر استفاده و مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز می باشد.

قیمت روز چسب بتن ایرانی

چسب بتن توسط شرکتهای مختلفی تولید می گردد. و به دلیل نوسانات موجود در اوضاع اقتصادی و افزایش دلار قیمت ارائه شده به روز می باشد. و برای اطمینان از قیمت می توانید تماس بگیرید. قیمت چسب بتن ۴ کیلویی را از ما بخواهید.

 

محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب بتن ساروج

 

۴

 

۸۹۰۰۰

 

چسب بتن لیموفیکس

 

۸

 

۷۸۰۰۰۰

همانطور که می دانید می توانید به صورت عمده انواع چسب بتن را با قیمت عمده و آنلاین از شرکت دکاردن خریداری کنید. انواع چسب کاشی و سرامیک را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می نماییم.

مشخصه فنی چسب بتن

 1. مایع است
 2. سفید رنگ است
 3. مناسب محیط مرطوب است
 4. خاصیت کششی و الاستیکی بالا دارد
 5. ۴ و ۸ لیتر تولید می شود

مزیت چسب بتن ایرانی

 1. مناسب محیط های بیرونی است
 2. برای افزایش مقاومت ملات کارایی دارد
 3. مناسب برای افزایش مقاومت چسب پودری است
 4. از ترک خوردن بتن جلوگیری میکند
 5. در سیکل سرما مقاوم است

فروش چسب sa12

بی تردید عملکرد مراکز و مجموعه هایی که انواع چسب ساختمانی را راهی بازار نموده بسیار مهم است. زیرا خریداران همواره سعی در رفع نیاز خود از مجموعه های بزرگ داشته تا بهترین تولیدات را با قیمت مناسب تهیه کنند. قیمت چسب بتن ۸ کیلویی را از ما بخواهید.

در حال حاضر انواع چسب sa12 به روش های زیر عرضه می شوند:

 1. سایت های اینترنتی
 2. فروشگاه های آنلاین
 3. نمایندگی های رسمی شرکت ها
 4. توزیع کننده های بزرگ
این مراکز می توانند همکاری خوبی با مشتریان خود داشته و همواره چسب sa12 باکیفیت را با قیمت مشخص ارائه دهند. به همین دلیل کمک گرفتن از آنها برای تهیه مقادیر مختلف چسب ساختمانی بسیار مهم است.

چسب sa12 در بسته بندی های متنوع تولید و عرضه شده تا متقاضیان قدرت انتخاب داشته و بتوانند نیاز خود را آن طور که باید و شاید مطرح کنند. در این صورت خریداران عمده به راحتی نوع محصول مد نظر خود را مشخص نموده و سفارش می دهند.

قیمت چسب بتن استخر پومکس لاتکسی

چسب بتن نیز همانند بسیاری از انواع چسب های ساختمانی تحت نظارت مجموعه ها و شرکت های بزرگ راهی بازار می شود. این تولیدات را می توان با قیمت روز تهیه نموده و استانداردهای لازم را در رابطه با آنها بررسی نمود. قیمت چسب بتن استخر شاید کمی گران باشد اما دارای مواد الاستیکی است و کیفیت بالایی دارد. مناسب محیط مرطوب است.

چسب بتن  را افراد مختلف انتخاب می کنند. زیرا این چسب به دلیل داشتن مزایای مختلف در خود و اینکه شرکت های تخصصی در رابطه با آن اقدام کرده اند، از سوی فعالان حوزه ساختمان مورد توجه قرار دارد.

به طوری که در بسیاری از ترمیم ها و بناها از بهترین نوع چسب بتن بهره گرفته شده تا ماندگاری بالای آن به خوبی دیده شود. این موضوع را مصرف کننده ها در شهرهای مختلف با شرایط آب و هوایی متنوع تایید نموده و خریداران می توانند براساس نیاز خود آنها را سفارش خرید دهند.

قیمت چسب بتن مایع ۴ لیتری

دسترسی به قیمت روز انواع چسب بتن براساس مشخص بودن برند اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب عرضه کننده ها سعی در فروش محصولات خود با قیمت روز دارند. این اقدام می تواند شرایط انتخاب و خرید را برای اغلب افراد فراهم کند.

قیمت چسب بتن ۴ کیلویی با در نظر گرفتن موضوعات زیر مشخص خواهد شد:

 1. برند تولید کننده
 2. نوع کاربرد
 3. وزن بسته بندی
 4. کیفیت و قدرت واکنش
 5. داشتن ترکیبات استاندارد
 6. میزان ماندگاری
به همین دلیل عرضه کننده ها با در نظر گرفتن شاخصه های بالا قیمت انواع چسب بتن را مشخص نموده و در بازار ارائه می دهند. این چسب ها را می توان در بناهای مختلف بکار گرفته و به راحتی سطوح مختلف را ترمیم نموده و از تخریب آنها به میزان قابل توجهی جلوگیری نمود.

نحوه استفاده از چسب بتن sa12

چسب بتن sa12 یکی از معروفترین ها و محبوب ترین ها در بازار ایران بشمار می آید. به همین دلیل شرکت های مختلف سعی در معرفی و فروش آن دارند. این نوع چسب ماندگاری و مقاومت بالا داشته و می توان به راحتی از ان بهره گرفت.

به منظور استفاده از چسب بتن در وهله اول باید از خشک بودن سطح اطمینان پیدا کرده و محل های سست را به خوبی رفع نمود. پس از آن باید چسب بتن را با توجه به دستور مشخص تهیه نموده و بر روی سطح مورد نظر قرار داد.

از انجا که بازه زمانی واکنش چسب بتن در برندهای مختلف، تفاوت دارد باید در رابطه با آنها از افراد متخصص مشاوره گرفت. علاوه بر این باید چسب بتن به میزان استاندارد آماده شده تا مقاومت مورد نظر را به همراه داشته باشد.

فروش اینترنتی چسب بتن خارجی

در حال حاضر عرضه کننده ها با فعالیت در مراکز اینترنتی بستری مناسب را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. به این ترتیب که انواع چسب بتن را با قیمت روز ارائه داده و سفارشات مختلف را از سراسر کشور دریافت می کنند.

موضوعات زیر در فروش اینترنتی چسب بتن مطرح است:

 1. حذف واسطه ها
 2. دسترسی به قیمت روز
 3. مشاوره دادن به خریداران
 4. فروش در سراسر کشور
 5. همکاری مداوم

در سالهای اخیر میزان خرید از سایت های اینترنتی رو به افزایش بوده و این مسئله کمک زیادی به خریداران در رفع نیازشان کرده است. زیرا می توانند با صرفه هزینه و زمان کمترین بهترین نوع چسب بتن را از مجموعه های معتبر خریداری نموده و از کیفیت آنها مطمئن باشند.

 

قیمت چسب کاشی درجه ۱

بی تردید موضوعات مختلفی در رابطه با قیمت چسب کاشی اثر گذار می باشد. زیرا افرادی که این تولیدات را خریداری می کنند، دسترسی خود را به قیمت روز مهم دانسته و براساس آن سفارشات موجود را مشخص خواهند کرد.

در حال حاضر مارک های مختلفی چسب کاشی را شرکت های مختلف ارائه می دهند. این کار سبب شده متقاضیان سعی در دسترسی به قیمت روز انواع چسب کاشی داشته باشند. در این صورت می توانند مقایسه ای دقیق داشته و همواره باکیفیت ترین نوع چسب کاشی را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند.

 

شرح کالا

 

وزن

 

قیمت

 

چسب خمیری پومکس

 

۱۲.۵

 

۹۱۰۰۰

 

چسب پودری پرسلان پومکس سفید

 

۲۵

 

۱۲۸۰۰۰

 

چسب پودری کف و دیوار سفید

 

۲۵

 

۹۸۰۰۰

 

چسب پودری پرسلان پلاس سفید

 

۲۵

 

۱۴۸۰۰۰

 

چسب لاتکس

 

۸

 

۳۹۰۰۰۰

 

چسب رزین آب بندی

 

۴

 

۲۱۰۰۰۰

 

پودر بندکشی سفید

 

۵

 

۷۵۰۰۰

 

پودر بندکشی خاکستری

 

۵

 

۸۵۰۰۰۰

 

پودر بندکشی کرم

 

۵

 

 

۸۵۰۰۰۰

 

پودر بندکشی قهوه ای

 

۵

 

۸۵۰۰۰

شرکت دکاردن با اعلام قیمت روز انواع چسب کاشی و مشخص بودن برند آنها سعی در فروش مستقیم در شهرهای مختلف ایران دارد. این مجموعه تحت نظارت مدیران متخصص فعالیت داشته و شناخت دقیقی در مورد انواع چسب کاشی دارند. از این رو متقاضیان سراسر کشور می توانند با نمایندگی های رسمی و معتبر ارتباط گیرند.

فروش چسب کاشی خمیری هنکل cm125

یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب و خرید انواع چسب کاشی خمیری  برند تولید کننده است. زیرا مصرف کننده ها از عملکرد برخی شرکت ها ابراز رضایت بیشتری داشته و همواره تولیدات خوب آنها را تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

همانطور که می دانید شرکت هنکل یکی از بزرگترین تولید کننده های چسب شیمی ساختمان بوده و همواره بهترین تولیدات را با استانداردهای جهانی راهی بازار می کند. به این ترتیب استقبال بیشتری از محصولاتش در بازار ایران دیده می شود.

چسب کاشی خمیری هنکل cm125 یکی از بهترین تولیدات این شرکت محسوب می شود. به طوری که می توان براساس نیاز و نوع کاربرد آن را انتخاب نموده و بهترین استفاده را برد. از این رو در سالهای اخیر شرکت های توزیع کننده سعی در فروش مستقیم انواع چسب کاشی هنکل داشته تا مصرف کننده های سراسر کشور به راحتی آن را تهیه و استفاده کنند.

قیمت چسب بتن اپوکسی عمده

انواع چسب بتن را می توانید برای بخش های مختلف استفاده نمایید. قیمت چسب بتن اپوکسی بسیار مناسب است و این ماده تخصصی می باشد و برای نصب سنگ به فلز کاربرد دارد. شما می توانید از چسب اپوکسی در محیط های مختلف استفاده نمایید.

فروش عمده می باشد و ما بهترین چسب بتن را با قیمت عمده در اختیار شما قرار می دهیم. از این رو می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک را زیر قیمت بازار و کیفیت عالی از شرکتهای معتبر تهیه بفرمایید. قیمت چسب بتن ۱۲ کیلویی را از این مرکز دریافت نمایید.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.