مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب کاشی خمیری استاندارد

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشیچسب کاشی خمیریچسب کاشی خمیری استاندارد
چسب کاشی خمیری استاندارد

چسب کاشی خمیری استاندارد در ایران تولید می شود. برندهای مهمی مطرح هستند. که باید بهتر است از چسب های دارای استاندارد و کیفیت خوب برای نصب کاشی و سرامیک استفاده گردد. چسب کاشی خمیری و چسب پودری از جمله چسب های مورد نیاز در صنعت ساختمان می باشد. که ضد آب و درجه یک است.

چسب کاشی

برای اینکه ساختمانهای محکم و اصولی داشته باشید بهتر است از چسب برای نصب استفاده شود. از طرفی زیرمجموعه چسب بسیار وسیع است. و برای یخش های مختلف ساختمان چسب طراحی شده است. چسب جایگزین خوبی برای مواد سنتی است.

امروزه به دلیل تغییر در کاشی و سرامیکها و نوع تولید آنها از موادسنتی نمی توانید استفاده کنید. در طولانی مدت جواب نمی دهد. برای همین بهتر است از چسب کاشی خمیری و چسب سرامیک پودری بیشترین بهره را ببرید.

در فرمولاسیون چسب تغییرات زیادی داده شده است. که مناسب با فضهاهای مختلف و آب و هوای متفاوت است.  فرمول چسب کاملا تغییر و اصلاح شده است. برای همین پیشنهاد ما فقط استفاده از چسب دارای استاندارد است.

چسب کاشی خمیری

چسب های زیادی در بازار ایران وجود دارد که چسب کاشی خمیری یکی از چسب های مورد توجه عموم و آماده به مصرف است. چسب  خمیری در بسته بندی ۱۲ کیلویی و ضد آب تولید می گردد. و این چسب فقط مناسب برای دیوار است. برای کف کاربرد ندارد. زیرا تحمل فشار زیاد در کف برای چسب خمیری مناسب نیست.

و این چسب برای فضاهای عمودی کارایی دارد. که چسب خمیری را بهتر است با بهترین برند و کیفیت از شرکت سام خریداری نمایید.

چسب کاشی خمیری استاندارد

چسب کاشی استاندارد بهتر است استفاده کنید. شرکتهای زیادی وجود دارد. که چسب خمیری ارزان را به فروش می رسانند. چسب خمیری تقلبی و زیرزمینی و ناشناخته بسیار زیاد است. که برای ساختمان توصیه نمی گردد. پیشنهاد ما خرید چسب های با کیفیت  ودارای استاندارد ملی است.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.