مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چسب کاشی ساروج قم در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

 به نظر شما چسب کاشی خمیری بهتر است یا پودری؟آیا شناختی از چسب کاشی ساروج دارید؟انواع چسب کاشی ساروج قمقیمت چسب کاشی ساروج قم در تهرانقیمت چسب کاشی ساروج ۱۲ کیلوییقیمت چسب کاشی ساروج 25 کیلویی در تهران
قیمت چسب کاشی ساروج قم

قیمت چسب کاشی ساروج قم در تهران با ارزانترین قیمت عرضه می شود. چسب کاشی و سرامیک در مدلها و انواع مختلف از نظر قیمت و کیفیت در بازار ایران وجود دارد. اما ساروج یکی از برندهای معتبر در ایران محسوب می گردد.

قیمت چسب کاشی را می توانید از شرکتهای معتبر ایرانی دریافت نمایید و در ایران بهترین چسب های ساختمانی تولید می شود که هر یک مزیتهای خوبی دارند و می توانید در ساخت و ساز از آنها بهره ببرید.

 به نظر شما چسب کاشی خمیری بهتر است یا پودری؟

یکی از محصولاتی بسیار مورد استقبال است چسب خمیری است و شما می توانید از این ماده برای چسباندن کاشی دیوار استفاده نمایید اما یکی دیگر از محصولاتی که بسیار مورد استقبال می باشد چسب پودری است.

قیمت چسب پودری مناسب است و مزایایی دارد که توصیه می شود بیشتر از آن استفاده شود. که عبارت است از:

 1. ضد آب است
 2. بر پایه سیمان است
 3. محدودیت استفاده ندارد
 4. به صرفه است

هر دو این محصولات بسیار عالی هستند و شما می توانید بر اساس نیاز از یکی از آنها در ساختمان استفاده کنید و استفاده خوب و مفیدی از چسب های ساختمانی داشته باشید.

آیا شناختی از چسب کاشی ساروج دارید؟

آیا می دانید با چسب شما چه کارهای ویژه ای می توانید داشته باشید. آیا می دانید چسب کاشی در ایران و با وجود منابع بکر و غنی تولید می گردد. و کیفیت این چسب از نمونه های خارجی بسیار بهتر و ارزانتر می باشد. چسب ساروج یکی از همین چسب های ایرانی تولید شده در داخل است. این چسب قدمت چندین ساله دارد. و جزء اولین برندهای معروف در ایران می باشد. زیرا ساروج قم دارای کیفیتی بسیار عالی می باشد و در طول زمان ماندگار است.

اما نمونه های زیادی از چسب ساروج در ایران تولید می شود که کیفیت منحصری دارند. شما می توانید به راحتی و با قیمت ارزان و کیفیت عالی ساروج شیمی ری که یکی از برندهای مطرح در بازار ایران است را از ما خرید کنید. ساروج قم از نظر قیمت گران می باشد ولی کیفیت خوبی دارد. و به دلیل برند بودن مسلما گرانتر از ساروج های دیگر است.

انواع چسب کاشی ساروج قم

شما می توانید انواع چسب کاشی را با قیمت ارزان و کیفیت خوب از این شرکت تهیه کنید. چسب های تولید مرغوب و در نوع خود بی نظیر هستند.

 1. چسب خمیری
 2. چسب پودری
 3. چسب بتن
 4. چسب بندکشی

این چسبها در داخل ایران تولید می گردد ولی اکثر کارخانه ها مواد جانبی دیگری را تولید می کند که مورد استفاده است از جمله:

 1. رزین به عنوان براق کننده سنگ
 2. ضدیخ برای بتن

قیمت چسب کاشی ساروج قم در تهران

چسب کاشی و سرامیک ساروج را در تهران با قیمت مناسب از ما خرید کنید. که این چسب دارای مزیتهای زیادی در بخش ساخت و ساز می باشد. و زندگی امروز به گونه ای شده است که مواد جدید بیشتر مورد مقبول مردم می باشد.

 

شرح کالا

 

وزن

 

قیمت

 

تاریخ

چسب خمیری ۱۲.۵ ۱۴۸۰۰۰ ۱۴۰۲/۱۰/۳۰
چسب پودری ۲۰ ۱۹۰۰۰۰ ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

مشخصات چسب کاشی خمیری ساروج

 1. خمیری شکل است
 2. اوزان مختلف دارد
 3. سفید رنگ است
 4. نیوری کششی بالایی دارد

کاربرد چسب خمیری ساروج

 1. برای نصب هر نوع کاشی و سنگ کارایی دارد
 2. برای داخل ساختمان بهتر است استفاده شود
 3. چسبندگی بالایی دارد
 4. انعطاف پذیری بالایی دارد و هر نوع مصالح را نگه می دارد

قیمت چسب کاشی ساروج ۱۲ کیلویی

یکی از چسب هایی که بسیار مورد استفاده است چسب کاشی ساروج ۱۲ کیلویی می باشد و شما می توانید از آن برای چسباندن هر مصالحی مثل سنگ، آجر، سرامیک و … استفاده نمایید. این چسب بسیار مرغوب می باشد و گیرش خوبی داشته و توصیه می شود از آن استفاده کنید.

ساروج از برندهای مطرح در بازار است و این چسب در انواع مختلف تولید و در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد و از این رو می توانید بهترین چسب کاشی و سرامیک را از شرکتهای معتبر ایرانی تهیه کنید.

 

محصول

 

 

وزن

 

قیمت

 

چسب خمیری ساروج ری

 

۱۲.۵

 

۱۴۸۰۰۰

قیمت چسب کاشی ساروج ۲۵ کیلویی در تهران

یکی دیگر از اوزان هایی که بسیار مورد استفاده است ۲۵ کیلویی می باشد و قیمت چسب کاشی ساروج ۲۵ کیلویی را می توانید از مراکز معتبر در تهران و یا نمایندگی ها استعلام کنید. معمولا برند ساروج در اوزان مختلف تولید و بسته بندی می شود.

از این رو می توانید از این ماده برای چسباندن کاشی و سرامیک استفاده خوبی داشته باشید. چسب خمیری بسیار مورد استفاده عموم می باشد و توسط این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد. هدف ما عرضه بهترین محصولات ساختمانی است و شما می توانید این مواد را از ما خرید نمایید. نمایندگی چسب کاشی ساروج در تهران و توسط دکاردن صورت می گیرد. که ارزان ارائه می کند.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.