مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشی و سرامیک خمیری با کیفیتقیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری ترکیه
قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری در ترکیه بسیار گران می باشد. اما چسب کاشی خمیری در ایران بسیار ارزان و از قیمت مناسبی و کیفیت خوبی بهرهمند است. مشتریان ترک می توانند چسب کاشی و سرامیک خمیری و پودری را زیر قیمت بازار از شرکت خرید کنند.

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسب کاشی و سرامیک خمیری با کیفیت

ترکیه یکی از کشورهایی است که انواع چسب کاشی و سرامیک را تولید می کند که کیفیت خوبی دارند اما بسیار گران می باشند. دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و یکی از این دلایل این است که مواد اولیه چسب در ایران به وفور وجود دارد. و بسیار به صرفه است که چسب کاشی و سرامیک خمیری از ایران به کشور ترکیه صادر شود تا بلعکس انجام گردد. تولید کنندگان ایرانی بهترین چسب های کاشی و سرامیک را تولید می نمایند از جمله:

  • چسب خمیری
  • چسب پودری
  • چسب بتن
  • چسب بندکشی سرامیک
  • گروت ها
  • رزین

که همه این مواد قابل استفاده برای قسمت ساختمان می باشد. و به عنوان مثال چسب خمیری و پودری برای نصب کاشی و سرامیک است. چسب بتن برای افزایش مقاومت ملات قابل استفاده است و در بتن ریزی هم کاربرد دارد. چسب بندکشی مخصوص پر کردن درزهای کاشی و سرامیک است. گروتها و رزین هر کدام در بخش ساختمان کارایی دارد. جالب است بدانید تمامی این مواد در ایران تولید می شود. و می توانید از صفر تا صد مواد و مصالح ساختمان از ایران برای کشور ترکیه فراهم کنید.

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیری ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای توریستی است و بهتر است که در بخش زیبایی ساختمانها و فضای شهری بسیار فعالیت کند که البته به این سیاست توجه دارد. و می توانند محصولات و مواد اولیه درجه یک مخصوص ساختمان را از این مرکز تهیه بفرمایند. شرکت سام عرضه کننده انواع چسب ها و مصالح ساختمانی برای مشتریان در سراسر ایران و خارج است و بدون واسطه محصولات مورد نیاز شما را تامین می نماید.

 

شرح

 

وزن

 

قیمت

 

تاریخ

 

چسب خمیری ضد آب

 

۱۲ کیلو گرم

 

۴۰ هزار تومان

 

۹۷/۱۲/۲۱

قیمت چسب کاشی و سرامیک خمیرینماچین یکی از برندهای معروف است. که تولید کننده هر مدل چسب ساختمان و مخصوص نما و ضد آب است. که برای استخر و نما کاربرد دارد.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.