مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش چسب کاشی ایرانی | قیمت چسب کاشی | عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشی و سرامیک ایرانیبرندهای معروف ایرانیپخش چسب کاشیقیمت چسب کاشی
پخش چسب کاشی

پخش چسب کاشی و سرامیک و کسب اطلاعات از طریق سایت صورت می گیرد. که چسب کاشی و سرامیک ایرانی یکی از بهترین ملزومات مورد نیاز برای نصب هر نوع کفپوش است. این چسب درجه یک و بسیار مناسب برای ساخت و ساز مدرن امروزی می باشد. چسب کاشی و سرامیک خمیری و پودری با بهترین کیفیت قابل فروش در فروشگاههای اینترنتی است.

پخش چسب کاشی

چرا استفاده از چسب کاشی و سرامیک بخصوص ایرانی توصیه می شود؟ آیا جایگزین خوبی برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک به جای ملات است؟ بهتر است از چه برندی استفاده شود؟ شاید این سوالات از دغدغه های مشتریان باشد. که در این بخش مختصر توضیح داده می شود.

پخش چسب کاشی

چسب کاشی و سرامیک ایرانی

ایران یکی از کشورهایی است که در سطح آسیا و حتی اروپا بهترین معادن را دارا است. بهترین سیلیس مربوط به کشور عزیزمان ایران است. حتی کشورهای دیگر سیلیس را از ما تهیه می کنند. بر این اساس تولید چسب کار بسیار آسان و راحتی برای تولیید کنندگان است. زیرا مواد اولیه در داخل وجود دارد.

پخش چسب کاشی

و تولید کنندگان در طی چند سال اخیر با آزمون و خطا که داشته  و تجربه در این زمینه بدست آورده اند توانسته بهترین چسب های ایرانی را تولید کنند که برای نسل جدید سرامیک کاربرد دارد.

چسب به دلیل تغییراتی که در مواد شیمیایی آن صورت گرفته است بسیار مورد استفاده عومو است. زیرا ترکیبات چسب اصلاح شده است. و عملکرد بهتری نسبت به مواد سنتی دارد. و برای سرامیک پرسلان استفاده از چسب سرامیک پرسلانی بسیار توصیه می گردد.

پخش چسب کاشی

برند های ایرانی همگی دارای عملکرد بسیار خوب و بالایی دارد. که به دلیل استفاده از بهترین سلیس و مواد جانبی توصیه می شود. و پخش چسب کاشی از طریق شرکت انجام می گردد.

پخش چسب کاشی

برندهای معروف ایرانی

 • چسب کاشی ساروج شیمی
 • چسب کاشی رویال
 • چسب کاشی شیمی ساختمان
 • چسب کاشی هنکل
 • چسب کاشی یکتا شیمی
 • چسب کاشی تاشنیس
 • چسب کاشی آژن شیمی
 • چسب کاشی آریا شیمی

هریک از این برندها را می توانید با درجه کیفی بالا و با بهترین قیمت از شرکت تهیه نمایید. هدف ما ارائه خدمات بالا و بهینه به تمامی مشتریان می باشد.

پخش چسب کاشی

پخش چسب کاشی

یکی از مواد اولیه برای ساخت و ساز و نصب هر نوع کفپوش و کاشی سرامیک استفاده از چسب است. که پخش این چسبها از طریق سایت امکان پذیر می باشد. که در این بخش به انواع آن اشاره می کنیم:

 • چسب کاشی خمیری
 • چسب سرامیک پودری
 • چسب بتن
 • چسب بندکشی

پخش چسب کاشی

چسب خمیری: به دلیل اینکه مردم از این چسب بسیار تهیه می کنند معروف بوده است و کارایی زیادی در این زمینه دارد. که در بسته بندی ۱۲ کیلویی بیشترین مخاطب را دارد.

چسب پودری: بر بیس سیمان سفید و یا سیاه است که گیرش و استقامت بسیار بالایی در نصب هر نوع کاشی بدنه یا سرامیک کف دارد. توصیه می شود از چسب پودری درجه یک استفاده نمایید.

چسب بتن: برای ترکیب چسب پودری که در داخلش از چسب بتن استفاده نشده است کاربرد دارد. چسب بتن در بسته بندی ۴ لیتری بیشترین مخاطب را داشته است.

چسب بندکشی: از این چسب برای پر کردن درزهای میان انواع کاشی و سرامیک استفاده می گردد. که در بسته بندی ۷ کیلویی بیشتر وجود دارد.

چسب پودری درجه یک دارای چسب بتن در داخلش است. و نیازی به استفاده از چسب بتن مجزا نیست.

قیمت چسب کاشی

 

چسب کاشی

 

بسته بندی

 

قیمت به تومان

 

چسب کاشی و سرامیک خمیری ساروج

 

۱۲.۵ کیلوگرم

 

۳۲۰۰۰

 

چسب کاشی وسرامیک پودری ساروج

 

۲۰ کیلوگرم

 

۲۷۰۰۰

[toggle title=”قیمت چسب کاشی عمده” state=”open”]چسب کاشی و سرامیک به صورت خرد و جزء به فروش می رسد و در صورت مقدار عمده و کلان می توانید با ما در ارتباط باشید و تماس برای دریافت قیمت به طور عمده داشته باشید.[/toggle]

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.