مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب سرامیک پرسلانی پودری و خمیری ساروج

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب سرامیک پرسلانیچسب پودری و خمیری ساروج
چسب سرامیک پرسلانی

چسب سرامیک پرسلانی یکی از چسبهای پر کاربرد برای نصب انواع سرامیک پرسلان است این نوع سرامیک نیازمند است که با چسب نصب شود و در غیر این صورت نصب انجام نخواهد شد و کارایی ندارد. یعنی با ملات نمی توانید این مدل سرامیک را بچسبانید و بهتر است از چسب پودری برای اتصال استفاده کنید. چسب پودری درجه یک و مرغوب تولید شده مناسبه.

چسب سرامیک پرسلانی

سرامیک پرسلان چیست؟ آیا شناختی دارید؟

این مدل سرامیک جدید بوده و مواد تشکیل دهنده آن فرق دارد و نسل جدید سرامیک است که در ابعاد بزرگ تولید می گردد وبسیار زیبا و شکیل است و برای نصب این مدل باید از سرامیک استفاده شود.

چسب سرامیک پرسلانی

چسب سرامیک پرسلانی

سرامیک پرسلان در داخل کشور تولید می شود که از بهترین مواد اولیه در داخل ساخته می شود و در ابعاد بزرگ تولید می گردد و چون جذب آب در آن ناچیز است و شما نمی توانید از سیمان و ملات برای نصب استفاده کنید بر این اساس چسب بهترین نوع مواد برای نصب پرسلان است و کارایی دارد و امکان افت و ریزش در طی سالیان دراز نخواهد بود. چسب پودری درجه یک را برای نصب پرسلان می توانید استفاده کنید. ساروج شیمی ری بهترین چسب های مخصوص پرسلان را تولید می کند.

چسب سرامیک پرسلانی

چسب پودری و خمیری ساروج

چسب کاشی پودری و خمیری از آن دسته مصالح کاربردی برای ساخت و ساز است و جزء مصالح ساختمانی بوده و برای نصب کاشی و سرامیک و ظریف کاری از آن استفاده می شود فقط باید در نحوه نصب و رعایت پیش نیاز های آن توجه نمایید و اصولی را رعایت کنید. اما ساروج شیمی انواع چسب خمیری و پودری درجه یک و مرغوب را تولید و در اختیار شما قرار می دهد که بسیار ایده آل برای ساختمان و زینت بخشیدن به فضای مورد نظر تان است.

چسب سرامیک پرسلانی چسب سرامیک پرسلانی

ذکر منبع: بازار چسب کاشی و سرامیک

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.