مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین چسب کاشی تاشنیس با فروش ویژه

آنچه در این مقاله میخوانید...

شرکت چسب کاشی تاشنیسبهترین چسب کاشی تاشنیسانواع چسب تاشنیس
بهترین چسب کاشی تاشنیس

بهترین چسب کاشی تاشنیس را می توانید از نمایندگی و مراکز فروش معتبر آن تهیه کنید. این چسب به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک خارجی، یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است. که مشتریان خاص خود را دارد. چسب تاشنیس در انواع خمیری و پودری قابل استفاده و بهره برداری می باشد.

تاشنیس

چسب یکی از ملزومات امروزه صنعت ساختمان سازی است. چسب کاربرد فراروانی در ساختمان دارد. در عصر حاضر به دلیل بالا رفتن تکنولوژی و قدرت انسان که توانایی زیادی در اختراع نیازهاش دارد. بر این اساس چسب به عنوان ماده ای راحت و کاربردی جایگزین مواد سنتی شد.

شرکت چسب کاشی تاشنیس

این شرکت دارای پیشینه بسیار بالایی بوده است. و قدمت نسبتا خوبی دارد. و هر مدل چسب را با بهترین کیفیت زیر نظر مدیریت شرکت تولید می گردد. که دارای استاندارد ملی است. چسب های ساخته شده چون طبق قوانین سازمان استاندارد تولید می شود. فروش بالایی دارد.

تاشنیس

بهترین چسب کاشی تاشنیس

چسب کاشی تاشنیس بسیار تلاش کرده است که چسب های مرغوب و درجه یکی را بر اساس نیاز مشتریان تولید کند. هدف از تولید چسب مرغوب تاشنیس برآورده شدن نیاز مشتریان می باشد. و در ساختار شرکت تمامی اهداف منظور شده است تا رضایت مشتریان محقق گردد.

تاشنیس

فروش ویژه چسب کاشی تاشنیس برای مشتریانی که به صورت عمده خرید نمایند

انواع چسب تاشنیس

شرکت تاشنیس انواع چسب را براساس نیاز بازار تولید می کند که کارایی و کیفیت خوبی دارد. از نظر قیمت بسیار هماهنگ با مشتریان و توانایی خرید شان است.

  1. چسب کاشی خمیری
  2. چسب خمیری آنتیک
  3. چسب کاشی پودری
  4. چسب بتن مکمل پودری
  5. چسب آب بندی

تاشنیس

نکته: بسته بندی چسب خمیری به صورت ۱۲ کیلوگرم و پودری ۲۰ کیلویی است.

هریک از چسب های فوق دارای گرید A و B  است که از نظر قیمت با هم متفاوت و درصدی کیفیت تغییر می کند. اما هر دو نوع گرید را می توانید برای ساخت و ساز استفاده نمایید. بدانید که چسب کاشی و سرامیک تاشنیس بسیار مرغوب و استثنایی است.

تاشنیس

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.