مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چسب بندکشی سرامیک درجه یک قیمت ۹۷

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب بندکشی سرامیک چیست؟انواع چسب بندکشی سرامیکفروش چسب بندکشی سرامیکمقدار مصرفی چسب بندکشی سرامیکقیمت چسب بندکشی سرامیک 97
قیمت چسب هنکل

فروش چسب بندکشی سرامیک درجه یک از طریق نمایندگی ها و مراکز پخش صورت می گیرد. اما شما می توانید این چسب را مستقیم از درب کارخانه خرید کنید. بدون اینکه واسطه وجود داشته باشد با قیمت سال ۹۷ مناسب تهیه نمایید.

چسب بندکشی

چسب بندکشی سرامیک مناسب برای چه کاری است؟ چگونه استفاده می شود؟
چسب بندکشی برای ساختمان بسیار مناسب و یکی از مصالح پرکاربرد است. این چسب به دلیل اینکه از مواد اصلاح شده درست شده است برای پر کردن درزها ایده آل است.

چسب بندکشی

چسب بندکشی سرامیک چیست؟

همانگونه که از نامش مشخص است این چسب برای پر کردن درز میان کاشی و سرامیک کارآمد است. برای همین توصیه می شود از این چسب به میزان مناسب تهیه شود. برندهای مختلفی وجود دارد. که بهترین آنها را از ما بخواهید.

انواع چسب بندکشی سرامیک

این چسب تنوع زیادی دارد که در اینجا شامل:

  • چسب بندکشی سفید
  • چسب بندکشی سیاه
  • چسب بندکشی رنگی

چسب بندکشی

که معمولا از دو رنگ سفید و سیاه بیشترین استفاده می شود. بسته بندی این چسبها متفاوت است که معمولا در بسته ۵ تا ۷ کیلویی موجود است.

چسب بندکشی سرامیک برای پر کردن هر درزی کاربرد دارد که به شکل پودری است. که باید با آب مخلوط شود و استفاده شود. که در صد استفاده از آب معمولا ۱/۳ چسب است.

فروش چسب بندکشی سرامیک

چسب بندکشی پودری را می توانید از شرکت تولید کننده تهیه نمایید. ما بهترین چسب های بندکشی در برندهای مختلف که شامل: ساروج شیمی ری، رویال، تاشنیس، یکتا شیمی … است در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

چسب بندکشی

مشتریان می توانند هر نوع چسبی را از درب کارخانه با مقدار بالا از ما خرید کنند. شماره مورد نیاز برای خرید در بخش فوقانی به شما اعلام گردیده است. بهتر است همین حالا با ما تماس بگیرید.

مقدار مصرفی چسب بندکشی سرامیک

مقدار استفاده از چسب بندکشی به میزان درزهای کاشی و سرامیک بستگی دارد. هر چه درزها بیشتر و قطور تر باشد مقدار استفاده بیشتر است. اما یک کیلو ۴ مترمربع را پوشش می دهد.

چسب بندکشی

قیمت چسب بندکشی سرامیک ۹۷

چسب کاشی و سرامیک بسته بندی قیمت به تومان تاریخ
چسب بندکشی ۷ کیلوگرم ۱۶۰۰۰ ۹۷/۷/۶

 

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.