مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع چسب سرامیک کف پودری|شیمی ساختمان

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب سرامیک کفانواع چسب سرامیک کفچسب سرامیک پودری BK1چسب سرامیک پودری BK2چسب سرامیک پودری BK2Fطریقه استفاده از چسب پودری
انواع چسب سرامیک کف

انواع چسب سرامیک کف از طریق این سایت به شما معرفی می شود. چسب سرامیک یکی از مواد مورد نیاز برای نصب هر مدل سرامیک بخصوص، نسل جدید سرامیک ( پرسلان) است. که معمولا در بسته بندی ۲۰ کیلویی عرضه می شود.

انواع چسب سرامیک کف

یکی از اهداف این سایت اطلاع رسانی به مخاطبین و مشتریان محترم است، تا بدین طریق بتوانند اطلاعات لازم را در زمینه مصالح ساختمانی کسب نمایند.

آیا می دانید چه برندهایی در زمینه تولید چسب معروف و ایده آل می باشد؟ آیا می دانید از چه نوع چسبی برای نصب سرامیک استفاده نمایید؟ در این مقاله شما به اهداف مورد نیازتان دسترسی پیدا می کنید.

انواع چسب سرامیک کف

چسب سرامیک کف

امروزه به دلیل پیشرفت انسان در هر نوع تکنولوژی و اختراعات در هر زمینه ای، توانسته به سوالات و مشکلات مختلف جواب بدهد. تا بتواند زندگی بهتری برای خود و دیگران ایجاد کند. چسب سرامیک یکی از بهترین تولیدهای انسان بوده است. که توانسته این ماده را با بهترین روند شیمیایی طراحی و بسازد.

انواع چسب سرامیک کف

قبلا بیشتر از مواد سنتی برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک استفاده می شد. اما امروزه شما می توانید از چسب کاشی خمیری و پودری برای نصب استفاده نمایید.

چرا انسان با تکنولوژی روز حرکت نکند؟ آیا می دانید که استفاده از چسب بسیار به صرفه و ماندگاری بالایی دارد؟ آیا می دانید برای نسل جدید کاشی و سرامیک ملات جوابگو نیست و باید از چسب استفاده نمایید؟

انواع چسب سرامیک کف

انواع چسب سرامیک کف

یکی از برندهای بسیار معروف و کارآمد در صنعت مواد شیمیایی، شیمی ساختمان است. این برند قدمت طولانی دارد و هر نوع محصول در زمینه چسب را تولید می نماید. چسب سرامیک پودری دارای تنوع زیادی است و شیمی ساختمان این مدل چسب را به خوبی تولید می نماید.

  1. چسب سرامیک پودری BK1
  2. چسب سرامیک پودری BK2
  3. چسب سرامیک پودری BK2F

همانطور که می دانید چسب سرامیک پودری شیمی ساختمان تنوع خوبی دارد. و هریک از این چسب ها برای بخش بخصوصی تعبیه شده است.

انواع چسب سرامیک کف

می توانید برای افزایش استقامت چسب پودری و کاربرد آن در فضاهای پر تردد از نظر رطوبت از چسب بتن استفاده نمایید.

چسب سرامیک پودری BK1

این چسب را می توانید برای سطوح صاف و غیر صاف در ساختمان استفاده نمایید. BK1 برای فضای خشک کاربرد دارد. یعنی با آب در ارتباط نباشد.

انواع چسب سرامیک کف

چسب سرامیک پودری BK2

این چسب به دلیل مواد متشکله قابلیت بهره برداری در هر فضایی اعم از خشک و مرطوب را دارد. در این نوع از چسب سرامیک پودری از مواد چسب بتن استفاده شده است. و درصد این ماده بالا می باشد.( البته برای پرسلان قابل استفاده است)

انواع چسب سرامیک کف

چسب سرامیک پودری BK2F

در چسب پودری BK2F چون از درصد مواد ترکیبی به مقدار زیادی استفاده شده است، برای فضای خشک و مرطوب کارایی دارد. علاوه بر اینکه می توانید برای پرسلان استفاده کنید، برای نصب هر نوع سنگ نما و فضای خارجی مفید می باشد. فضاهایی که پرتردد است و باید فشار تحمل شود این چسب بسیار مقاوم و چسبندگی بالایی دارد.

انواع چسب سرامیک کف

طریقه استفاده از چسب پودری

باید به برخی نکات در نحوه استفاده انواع چسب سرامیک کف پودری توجه شود که شامل:

  • [highlight color=”orange”]سطح مورد نظر تمیز باشد[/highlight]
  • [highlight color=”green”]فضای مورد استفاده باید تراز باشد[/highlight]
  • [highlight color=”red”]درصد استفاده از آب در این چسب به درستی رعایت شود[/highlight]

برای استفاده از چسب پودری باید برای هر بسته پودری که معمولا ۲۰ کیلویی است حدود ۵ تا ۶ لیتر آب افزوده شود. و به خوبی مواد با هم ترکیب گردد.

قبل از استفاده از ترکیب فوق سعی کنید زمان کوتاهی به این مواد بدهید تا به خوبی فعل و انفعالات شیمیایی انجام شود، بعد استفاده کنید.

انواع چسب سرامیک کف

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.