مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده انواع چسب هنکل

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب هنکلانواع چسب هنکلپخش عمده انواع چسب هنکل
پخش عمده انواع چسب هنکل

پخش عمده انواع چسب هنکل مخصوص کاشی و سرامیک، کفپوش از طریق شرکت سام صورت می گیرد. مشتریان می توانند با قیمت ارزان و کیفیت بالا هنکل اصل را از ما خرید نمایند. فروش چسب هنکل با بهترین کیفیت در اختیار فروشندگان چسب کاشی و سرامیک قرار می گیرد. در صورت خرید عمده از تخفیف برخوردار خواهید شد.

فروش چسب کاشی و سرامیک

چسب هنکل یکی از برندهای مطرح در بازار است. و انواع چسب کاشی و سرامیک خارجی را تولید می نماید. این چسب از درجه کیفی فوق العاده بالایی در سطح ایران برخوردار می باشد. مشتریان در سراسر ایران می توانند بهترین چسب را از این شرکت خریداری نمایند.

چسب هنکل

هنکل یکی از مارکهای معروف در ایران است. که از مواد آلمانی درست شده است. تهیه این چسب به تمامی مشتریان پیشنهاد می شود. زیرا از قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالی و درجه یک بهره مند است. تولیید این چسب از مواد اولیه اصلاح شده و آزمایشگاهی می باشد.

انواع چسب هنکل

چسب هنکل مخصوص کاشی و سرامیک است. می توانید از این چسب برای نصب انواع کاشی و سرامیک حتی پرسلان استفاده نمایید. شاید بپرسید پرسلان چیست؟ به سرامیک های در ابعاد بسیار بزرگ گفته می شود که فقط باید با چسب نصب شود زیرا درصد جذب آب در آن کم است.

  • چسب پودری
  • چسب خمیری

چسب پودری: این چسب در دو نوع سفید و سیاه موجود است. که از نظر قیمت با هم فرق دارد. اما از نظر کیفیت هر دو مناسب هستند. و برای فضای بیرونی هم قابل استفاده است.

چسب خمیری: چسب خمیری در بسته بندی ۱۲ کیلویی عرضه می شود که از قیمت فوق العاده مناسبی برخوردار است. و برای فضای داخلی پیشنهاد می گردد.

 چسب کاشی هنکل ارزان

پخش عمده انواع چسب هنکل

شما از طریق این شرکت می توانید بهترین چسب کاشی و سرامیک را خریداری نمایید. مشتریان در شهرستانها می توانند بهترین چسب هنکل را از ما خریداری نمایند. همین حالا از طریق شماره فوق با ما تماس بگیرد.

 

چسب کاشی پودری خارجی

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.