مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مواد آب بند کننده بتن | فروش ویژه

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت مواد آب بند کننده بتنطریقه استفاده از چسب بتن چطور است؟قیمت چسب ترک استخر پودریقیمت چسب عایق پشت بام محصولی جهت آب بندیقیمت روز چسب بتن از سایتلیست قیمت عایق رطوبتی نانو دو جزئیفروش مواد ضدآب کننده بتن درجه یکقیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی 30 کیلوگرم در تهرانخرید مواد آب بندی درجه 1فروش آب بند کننده سیمان
قیمت مواد آب بند کننده بتن

قیمت مواد آب بند کننده بتن را می توانید از نمایندگی ها و یا از تولید کننده چسب کاشی و سرامیک که افزودنی های بتن هم تولید می نمایند با قیمت مناسب تهیه بفرمایید.

چسب بتن یکی از محصولاتی است که بسیار مورد استفاده عموم می باشد و امروزه جایگزین ایزوگام و مواد سنتی شده است چرا که از مواد پلیمری و نانو درست می شود که آنتی باکتریال می باشد و مقاومت زیادی در برابر رطوبت و تنشهای ساختمانی دارد. چسب بتن از محصولاتی است که ارزانتر از مغازه اینجا ارائه می شود. مواد آب بند کننده بهترین ویژگی را در ساخت و ساز دارد در انتها بیان شده است.

قیمت مواد آب بند کننده بتن

یکی از محصولات پر فروش و مورد نیاز در صنعت ساختمان مواد بتن و با افزودنی های بتن است و قیمت مواد آب بند کننده بتن معمولا کمی گران است زیرا از مواد عالی و درجه یک در ساختار آن استفاده شده است. این ماده یا همان پودر آب بند کننده است که قیمت پودر آب بند کننده  مناسب در سطر پایین قید شده است. چسب بتن از محصولاتی است که توصیه می شود از آن استفاده و برای استحکام کردن سیمان و بتن بکار برده شود.

قیمت چسب بتن

ویژگی های این مواد بسیار بالا است و کیفیت خوبی دارد و شما می توانید از آن برای سطوح مختلف استخری، استخر کشاورزی و هر مکانی که با آب در ارتباط است استفاده کنید و حتی برای افزایش مقاومت ملات و ایجاد چسبندگی به ملات از آن استفاده زیادی می شود.
 

محصول

 

 

وزن

 

قیمت

 

مواد بتنی

 

۸

 

۷۸۰۰۰۰

مشخصات فنی مواد آب بند کننده بتن

 1. ۴ و ۸ لیتر عرضه می شود
 2. مایع است
 3. ضد آب کننده است
 4. نیوری کششی بالای ۱ نیوتن

ویژگی مواد آب بند کننده بتن

 1. قابل استفاده در استخرها
 2. قابل استفاده برای مخازن آبی و بدون آلودگی
 3. مناسب باری چاله آسانسور و آب گریز کردن آن
 4. برای افزایش چسبندگی ملات و چسب پودری
 5. کاهش ترک های ساختمان و استخر
 6. افزایش مقاومت خمشی و کششی
 7. مناسب برای سیکل سرما و برف

مدت زمان نگهداری مواد آب بند کننده بتن

برای ۱۲ ماه می توانید این ماده را در محیط مناسب و به دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید و چون در داخل آن از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است. تا ۱ سال می توان نگهداری کنید.

طریقه استفاده از چسب بتن چطور است؟

چسب بتن را می توانید با بهترین کیفیت از مراکز معتبر فروش تهیه کنید. از این رو استفاده از چسب بتن بسیار مرسوم است و شما می توانید با قیمت خوبی از مجموعه دکاردن تهیه بفرمایید.

چسب بتن به صورت مایع است و میتوانید برای هر کیسه ۲۵ کیلویی ۱ لیتر استفاده کنید و یا برای ملات متشکل از سیمان از این ماده بهره ببرید و خوب ترکیب و استفاده نهایی را داشته باشید. قیمت مواد آب بند کننده بتن مناسب و کار با آن آسان و کارایی زیادی دارد.

قیمت چسب ترک استخر پودری

از چسب بتن برای بخش های مختلف ساختمان می توانید استفاده کنید و باید بدانید که این محصول بسیار کاربردی و مورد نیاز برای آب گریز نمودن سطوح مختلف که در ذیل اشاره می شود است:

۱: استخرهای آبی و کشاورزی

۲: سرویس بهداشتی

۳: نمای ساختمان

۴: حیاط و تراس

۵: پشت بام

قیمت چسب ترک استخر مناسب است و معمولا از نوع پودری می باشد و می توانید از چسب پودری برای نصب کاشی کف و بدنه در محیط مرطوب بهره ببرید البته چسب پودری پرسلان پلاس پومکس دارای مزیتهای زیادی است و کاربردهای ویژه ای دارد. قیمت چسب پودری استخری را بدانید.

قیمت چسب ترک استخر پودری

۱: به صرفه است

۲: ضد آب است

۳: طول عمر بالایی دارد

۴: موافق با محیط زیست است

۵: از مواد نانو در ساختار آن استفاده شده است

۶: در برابر حرکت و تنشهای ساختمان مقاوم است

قیمت چسب عایق پشت بام محصولی جهت آب بندی

از چسب عایق برای پشت بام می توان استفاده نمود قیمت چسب عایق پشت بام مناسب و از نوع پلیمری و دو جزئی است و می توانید پودر را با رزین ترکیب و روی سطوح بمالید و یا از رزین آب بندی تک جزئی برای آب گریز کردن استفاده کنید.

این ماده جایگزین مناسب بجای ایزوگام است و امروزه بسیار پرطرفدار و مقرون به صرفه در صنعت ساختمان و پروژههای بزرگ دولتی و خصوصی است. می توانید قیمت عایق رطوبتی بام را از این مرکز و سایت تهیه کنید.

قیمت چسب عایق پشت بام محصولی جهت آب بندی

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

رزین آب بندی پشت بام

 

۴ لیتر

 

۵۹۰۰۰۰

قیمت روز چسب بتن از سایت

چسب بتن را می توانید برای مناطق مختلف استفاده کنید و به عنوان ماد جانبی مهم و تاثیر گذار شناخته شده است. شما می توانید قیمت روز چسب بتن را از سایت دربیاورید و با بهترین قیمت در اختیار شما در محل پروژه قرار می گیرد.

باید بدانید که چسب بتن را به دو صورت می توانید استفاده کنید که هر دو روش آسان و کاربردی است:

۱: داخل چسب پودری یا ملات از این ماده استفاده نمایید

۲: یا به صورت تک جزئی و به عنوان چسب آب بندی برای آب گریز نمودن بهره ببرید.

بیشتر بدانید: ویژگی چسب بتن

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب بتن پومکس

 

۸

 

۷۸۰۰۰۰

 

چسب بتن ساروج ری

 

۴

 

۹۹۰۰۰

لیست قیمت عایق رطوبتی نانو دو جزئی

آیا می دانید عایق رطوبتی چیست و چه کاربردی دارد؟ ایزوگام بهتر است یا عایق سفید؟ به عنوان ماده بسیار مهمی است که می توانید از آن برای آب بند نمودن سطوح بهره ببرید.و از ایزوگام مناسب تر و استفاده آسانی دارد و به صرفه است. شما می توانید از چسب عایق دو جزئی و یا تک جزئی برای آب بند نمودن بهره ببرد.

لیست قیمت عایق رطوبتی نانو دو جزئی

لیست قیمت عایق رطوبتی نانو که از مواد پلیمری و نانو درست شده است در سایت عرضه می شود. و نوع دو جزئی بسیار پرکاربرد و اساسی است و شما می توانید از آن برای پشت بام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه جعت عایق کاری استفاده نمایید. قیمت ارزان و از بهترین مواد درجه یک درست شده است.

فروش مواد ضدآب کننده بتن درجه یک

به راحتی می توانید چسب بتن برای ضد آب کردن سطوح مختلف استفاده کنید. فروش مواد ضد آب کننده بتن توسط ظرکتهای مختلف در تهران انجام می شود. و می توانید انواع چسب بتن درجه یک و ضد آب را از شرکتهای ساختمانی زیر قیمت بازار تهیه بفرمایید. بهترین پودر های آب بند کننده بتن در این مرکز وجود دارد. انواع مواد آب بندب بتن در این مرکز ارائه می شود.

از این رو برای ساخت و ساز افزایش مقاومت ملات به این ماده بسیار احساس می شود و خوشبختانه در این زمینه شرکت بسیار فعال است و بهترین چسب بتن آب بندی را برای شما تولید و عرضه نموده است.

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی ۳۰ کیلوگرم در تهران

از چسب بتن مخصوص  می توانید برای آب بندی سرویس بهداشتی استفاده کنید. از این رو باید بدانید که قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی کمی گران است ولی به صرفه برای شما می باشد.

از این رو فراموش نکنید از این ماده به راحتی می توانید برای آب بند کردن محیط مرطوب مثل استخر، سرویس بهداشتی، پشت بام و … استفاده مفیدی داشته باشید کمی گران است ولی می ارزد و در وزن ۳۰ کیلو که ۲۰ پودر + ۱۰ رزین می باشد که به راحتی قابل استفاده می باشد.

خرید مواد آب بندی درجه ۱

یکی از محصولاتی که بسیار مورد استفاده است چسب آب بندی است و می توانید از این مرکز خرید چسب آب بندی را با بهترین قیمت انجام بدهید و باید بدانید انواع چسب های ساختمانی با کیفیت خوبی تولید و عرضه می شود.

از این رو چسب آب بندی کاربردهای زیادی دارد و در صنعت ساختمان بسیار پرکاربرد است و برای ساخت و ساز مورد نیاز است و شما می توانید این محصول را با بهترین قیمت تهیه کنید. با مشاوران ما در تماس باشید. که بهترین محصولات را در اختیار شما قرار بدهند.

فروش آب بند کننده سیمان

مواد آب بند کننده برای سیمان و ملات بسیار کاربرد دارد و می توان از آب بند کننده بتن برای افزایش استقامت ایت محصولات استفاده خوبی داشت. از این رو توصیه می شود برای این که سازهها مقاومت بیشتری داشته باشند از این ماده استفاده نمایید.

چسب بتن در دو مدل استحکامی و آب بندی در تهران تولید و عرضه می شود و می توانید از این دو ماده به راحتی برای آب گریز کردن ملات سیمانی بهره ببرید و در محیط مرطوب کارایی بالایی دارد. فروش آب بند کننده سیمان در این مرکز انجام می شود. قیمت مواد آب بند کننده بتن بسیار مناسب است و می توانید برای سیمان و افزایش مقاومت آن استفاده خوبی داشته باشید. پخش بهترین چسب بتن از این مرکز امکان دارد.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.