مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتیقیمت پرایمر عایق رطوبتی سرویس بهداشتیبهترین چسب آب بندی استخر و سرویس بهداشتیخرید اینترنتی چسب بتن برای سرویس بهداشتیقیمت مواد نانو آب بندی را می دانید؟آیا می دانید عایق کاری ساختمان چیست؟قیمت چسب عایق استخر سیمانیقیمت رزین آب بندی استخر پومکسطرز تهیه چسب بتن به روش سادهخرید بهترین مارک چسب بتنعرضه انواع چسب بتن در نمایندگیآیا می دانید روش ترکیب چسب کاشی و چسب بتن چگونه است؟قیمت چسب آب بندی استخر پومکسقیمت چسب نانو برای استخر ارزان

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی بسیار مناسب و با بهترین مواد ساختمانی و نانو تولید می شود که می توانید از آن برای آب بندی مکانهای پرتردد از نظر رطوبت استفاده نمایید.

چسب آب بندی یکی از مواد منحصری است که با بهترین کیفیت و مهندسی شده تولید و وارد بازار ایران می شود و امروزه از این ماده استفاده زیادی می گردد چون جدید و به صرفه می باشد و کاربردهای اساسی در صنعت ساختمان دارد.

پخش انواع چسب کاشی با قیمت ایده آل و مناسب از طریق این سایت انجام می شود و شما می توانید بهترین چسب پودری و خمیری را برای ساخت و ساز از ما تهیه نمایید. بهترین محصولات در این مرکز ارائه می شود. چسب های آب بندی با بهترین قیمت و کیفیت ارائه می شود.

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی

معمولا از چسب های آب بندی و نوع بخصوص آن برای سرویس بهداشتی استفاده می شود و شما می توانید از قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی در این مجموعه آگاه شوید.

این ماده مزتهای زیادی دارد و در این بخش به برخی از ویژگی های آن اشاره می شود:

مشخصات فنی چسب آب بندی سرویس بهداشتی

 1. ۲۰ کیلو پودر + ۱۰ کیلو رزین
 2. نیروی کششی بالای ۱ نیوتن
 3. ضدآب و از مواد نانو

محصول جدید

نوعی چسب آب بندی محصول شرکت آکام گستر به تازگی تولید شده است که جدیدترین چسب عایق پشت بام است و بسیار مرغوب و از مواد نانو در ساختارش استفاده شده است.

مشخصات جدیدترین چسب عایق بام

 1. ۸ لیتر است
 2. ضد آب و از مواد نانو
 3. تک جزئی
 4. مایع است
 5. منعطف است
 6. غلیظ است

نحوه استفاده

هر سطل برای ۱۶ متر کارایی دارد و می توانید ۱۰ درصد هر سطل آب اضافه کنید. و به رنگ سفید است و با کاردک یا قلمو می توانید بر روی سطح مورد نظر بمالید.

کاربرد

برای استخر و پشت بام و مناطق مرطوب کاربرد دارد.

بیشتر بدانید:

عایق رطوبتی نانو چیست؟

قیمت پرایمر عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

یکی از موادی که بسیار مورد استفاده است پرایمر می باشد که به عنوان زیر سازی ساختمان استفاده می شود یعنی قبل از اینکه کاشی و یا سرامیک در محیط مورد نظر که تردد زیادی از نظر رطوبت دارد استفاده شود می توان از رزین آب بندی زیرسازی به عنوان پرایمر استفاده خوبی داشت.

قیمت پرایمر عایق رطوبتی سرویس بهداشتی

 

محصول

 

 

وزن

 

قیمت

 

پرایمر

 

۴

 

۴۵۰۰۰۰

از این رو این ماده مزیتهای زیادی دارد که در این قسمت اشاره می شود:

 

۱: استفاده آسان و راحت دارد

۲: به صورت مایع می باشد

۳: ضد اّب است

۴: از مواد نانو درست شده است

۵: ماندگاری داشته است

۶: در سبکی سازه موثر است

۷: موافق محیط زیست است

نکته مهم: قیمت پرایمر ضد آب بسیار مناسب در بسته بندی ۴ لیتر عرضه می شود.

بهترین چسب آب بندی استخر و سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و استخر یکی از فضاهایی است که تردد زیاد از نظر رطوبت و آب دارد از این رو باید زیرسازی خوبی در این بخش شده باشد از این رو می توانید از عایق رطوبتی بی رنگ برای آب گریز کردن این مکانها استفاده نمایید که بسیار به صرفه و مناسبتر از ایزوگام و قیرگونی است. بهترین چسب برای آب بندی را از ما بخواهید.

می توانید بهترین چسب آب بندی استخر را در بسته بندی متنوع و خوبی از این شرکت تهیه کنید که به دو صورت عرضه می شود:

 

۱: چسب دو جزئی که متشکل است( ۲۰ کیلو پودر + ۱۰ لیتر رزین)

۲: رزین آب بندی ( ۴ لیتر)

این دو محصول به عنوان عایق رطوبتی در شرکت عرضه می شود و می توانید بر اساس نیاز و هزینه کرد محصول مورد نظر را انتخاب و تهیه بفرمایید. که هدف ما ارائه بهترین مواد می باشد. قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی بسیار مناسب است.

بهترین چسب آب بندی استخر و سرویس بهداشتی

 

محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب عایق سرویس بهداشتی

 

۳۰

 

۱۹۰۰۰۰۰

خرید اینترنتی چسب بتن برای سرویس بهداشتی

یکی از محصولات پر فروش و مورد نیاز چسب بتن است که خوشبختانه در این شرکت با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان عرضه می شود. از این رو می توانید خرید اینترنتی چسب بتن را زیر قیمت از این مرکز تهیه بفرمایید. چسب بتن کارایی زیادی دارد و شما می توانید از آن استفاده منحصری داشته باشید که قیمت چسب بتن ساروج بسیار مناسب و از برندهای مطرح در بازار است:

۱: برای آب گریز کردن استخرها و فضاهای مرطوب

۲: برای پر کردن ترکها و شکاف سیمانی

۳: برای مقاوم سازی چسب پودری

۴: برای آب گریز کردن مخازن آب و چاله آسانسور

 

از این رو می توانید از چسب عایق بتن بیشترین استفاده را داشته باشید که معمولا بسته بندی آن توسط شرکتهای مختلف متفاوت است. قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی را از ما دریافت نمایید.

 

۱: ۴ لیتر

۲: ۸ لیتر

۳: ۲۰ لیتر

قیمت مواد نانو آب بندی را می دانید؟

چسب های آب بندی نانو از محصولات جدید و به صرفه در ساخت و ساز است و به عنوان چسب آب بندی کاشی شناخته شده است که امروزه توجه زیادی به این نوع محصولات است و شما می توانید بیشترین و بهترین استفاده را از آن داشته باشید.

قیمت مواد نانو آب بندی بسیار مناسب است و شما می توانید در این سایت دریافت نمایید. مواد نانو معمولا برای آب گریز کردن سطوح کاربرد دارد که رزین آب بندی یکی از این مواد است که با قلمو می توان آن را بر روی سطوح مالید و آب گریز کرد. به صورت مایع سفید رنگ است که پس از خشک شدن بی رنگ می گردد که می توان ۲ تا ۳ بار این کار را تکرار کرد.

آیا می دانید عایق کاری ساختمان چیست؟

عایق به عنوان موادی است که برای پوشش روی سقف و دیوار و کف  ساختمان مورد استفاده است و مانع هدر رفتن انرژی می گردد. همچنین مانع وررود صدا و آلودگی های دیگر به ساختمان است. در این بخش بحث صحبت بر روی عایق رطوبتی است که مانع ورود و خروج آب از بخش های مهم ساختمان به بیرون است. از این رو باید از عایق مناسب برای این کار استفاده شود.

اما آیا کاربرد و دلیل استفاده از عایق را می دانید؟ باید گفت که استفاده از عایق دلایل زیادی دارد که مختصر توضیح داده می شود:

۱: جلوگیری ورود و خروج آب

۲: حفاظت ساختمان در برابر باران و یا سرما و گرما

۳: افزایش طول عمر ساختمان

۴: سبکی سازه در صورت استفاده از مواد نانو آب بندی جدید

نانو عایق های تنها مواد جدیدی هستند که شما می توانید مثل رنگ با استفاده از قلمو و یا برس این ماده را روی سطوح مورد نظر استفاده نمایید و برای واحدهای مسکونی و تجاری قابل استفاده است.

قیمت چسب عایق استخر سیمانی

قیمت چسب عایق مخصوص استخر مناسب است و می توانید از چسب کاشی دو جزئی به نام ایزوسمنت که با مواد جدید نانو درست شده است برای آب بند کردن استخر بهره ببرید البته در سه رنگ سفید، خاکستری، آبی تولید و عرضه می شود.

قیمت چسب عایق استخر سیمانی

امروزه تولید مواد جدید ساخت استخر ها را راحت کرده است و شما می توانید به راحتی از این محصولات برای ساخت سازه مورد نظر استفاده داشته باشید و پس از آب بند نمودن کاشی مورد نظر مخصوص استخر را تهیه و بچسبانید که البته برای چسباندن آن از چسب کاشی پودری بهتر است استفاده کنید.

قیمت رزین آب بندی استخر پومکس

یکی از محصولاتی که بسیار می توانید از آن در صنعت ساختمان استفاده نمایید چسب آب بندی است و این ماده از رزین درست شده است و دارای ساختار منحصر به فردی می باشد و معمولا برای آب بند کردن محیط های مواجه با آب زیاد استفاده می گردد.

از این رو شما می توانید از رزین آب بندی پومکس که قیمت خوبی دارد و در بسته بندی ۴ لیتر تولید می شود برای آب گریز کردن سطوح استفاده بفرمایید توصیه ما خرید بهترین محصولات ساختمانی از برندهای معتبر ایرانی است.

طرز تهیه چسب بتن به روش ساده

استفاده از چسب بتن بسیار آسان است و شما می توانید از این ماده برای محکم کردن ملات و یا چسب پودری بهره ببرید. خوشبختانه ایران یکی از بهترین تولید کنندگان در زمینه صنعت چسب ساختمان است و توانسته محصولات متنوع را تولید و عرضه نماید.

چسب بتن را به روش ساده استفاده نمایید کافی است این ماده را در بسته بندی و مارک خوب تهیه کنید و به میزان ۱ به ۳ استفاده کنید. یعنی ۳ پیمانه چسب پودری و ۱ پیمانه چسب بتن را مخلوط و خوب ترکیب نمایید و بعد به کار ببرید.

طرز تهیه چسب بتن به روش ساده

خرید بهترین مارک چسب بتن

چسب بتن در مارکها و مدلهای مختلف توسط شرکتهای معتبر در کشور تولید و عرضه می شود. اما آیا می دانید بهترین مارک چسب بتن چیست؟ خرید این محصول را بهتر است از نمایندگی ها و مراکز پخش انجام دهید و باید بدانید که شرکتهای ایرانی در تلاش هستند این ماده را با نرخ خوبی تولید کنند. بهترین چسب بتن را از ما بخرید.

از این رو شما می توانید بهترین مارک چسب بتن که در کشور تولید می شود از این مجموعه دکاردن تهیه بفرمایید.

 

۱: چسب بتن پومکس

۲: چسب بتن ساروج

۳: چسب بتن شیمی

۴: چسب بتن لیموفیکس و…

خرید بهترین مارک چسب بتن

عرضه انواع چسب بتن در نمایندگی

چسب بتن از محصولاتی است که بسیار مورد استفاده برای عوام می باشد و می توانید از این ماده برای محکم کردن سطوح و آب بند نمودن سطح مختلف ساختمان استفاده نمایید. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از چسب بتن مرتبط با کارتان است تا بدین وسیله بتوانید سطوح مورد نظرتان را به خوبی مقاوم سازی نمایید.

انواع چسب بتن در این شرکت عرضه می شود و برندهای معتبری در این زمینه فعالیت دارند و شما می توانید انواع مارکهای چسب بتن درجه یک ایرانی و یا خارجی را از دکاردن آنلاین و بدون وقفه تهیه کنید. فروش چسب بتن از این مرکز با بهترین قیمت صورت می گیرد.

انواع چسب بتن به این صورت تولید می شود:

 

۱: چسب بتن مایع( استحکامی)

۲: چسب بتن پودری

۳: چسب بتن آب بندی

آیا می دانید روش ترکیب چسب کاشی و چسب بتن چگونه است؟

ترکیب چسب کاشی سرامیک با چسب بتن بسیار ساده و آسان می باشد و شما می توانید به راحتی این دو ماده را با هم مخلوط و استفاده نمایید از این رو چسب کاشی پودری که به صورت خشک است را در ظرف مورد نظر بریزید و آب را به میزان ۵ تا ۶ لیتر در ظرف ریخته و با همزن برقی خوب ترکیب کنید. سپس ۳ دقیقه استراحت داده و دوباره به همراه چسب بتن این مواد را ترکیب نمایید.

آیا می دانید روش ترکیب چسب کاشی و چسب بتن چگونه است؟

با این روش می توانید به راحتی این دو ماده را ترکیب و برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک یا سنگ و آجر استفاده خوبی داشته باشید. ایران از بهترین تولید کنندگان چسب کاشی و سرامیک در منطقه است و می توانید بهترین ها را از این مجموعه تهیه و صادر کنید. می توانید از بازرگانی دکاردن انواع محصولات ساختمانی را آنلاین و قیمت ارزان خرید نمایید.

قیمت چسب آب بندی استخر پومکس

یکی از محصولاتی که می توانید از آن برای آب بندی استفاده نمایید چسب لاتکس پومکس است که کیفیت خوبی دارد و مناسب برای ساخت و ساز می باشد. از این رو می توانید بهترین چسب آب بندی را از دکاردن تهیه بفرمایید.

برای خرید انواع چسب کاشی و سرامیک فقط باید با این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات مناسب و با قیمت خوب را از مشاوران دریافت نمایید. از این رو ما پاسخگوی دائم برای شما هستیم. چسب آب بندی بهترین گزینه برای آب بند کردن استخر است.

قیمت چسب نانو برای استخر ارزان

قیمت چسب نانو برای استخر را می توانید از این سایت دریافت نمایید چسب های ساختمانی با بهترین قیمت و کیفیت در این مرکز عرضه می شود و می توانید محصولات مورد نیازتان را از ما خرید کنید.

تولید کنندگان ایرانی انواع چسب های کاشی و سرامیک را با بهترین مواد نانو تولید می نمایند و مرکز این محصولات در تهران با بهترین کیفیت عرضه و ارائه می شود و می توانید از مشاوران اطلاعات مورد نیارتان را دریافت نمایید. چسب نانو ضد آب کاربرد و مزیتهای زیادی دارد.

مزیت چسب نانو استخر

 1. ضد آب است
 2. مناسب برای هر محیط و آب و هوا است
 3. گیرش و انعطاف پذیری خوبی دارد
 4. به صرفه تر از مواد سنتی است
 5. منطف است
معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.