مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب کاشی ضد آب خمیری ( پرسلانی) ۱۲ کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشیچسب کاشی ضد آب خمیریچسب سرامیک پرسلانی
چسب کاشی ضد آب خمیری

چسب کاشی ضد آب خمیری را می توانید برای نصب کاشی و سرامیک در محیطهای مرطوب و خیس استفاده کنید. و امکان نفوذ به بخش های دیگر وجود ندارد. چسب خمیری پرسلانی  در بسته بندی ۱۲ و ۱۲.۵ کیلوگرمی معمولا بسته بندی می شود. که مناسب برای هر نوع فضای ساختمانی است.

برای اینکه بتوانید ساختمانهای محمکم و مقاومی داشته باشید باید چه کار نمایید؟ آیا می دانید برای محکم نگه داشتن سازهها باید از چه مصالحی استفاده نمایید؟

چسب کاشی

یکی از موادی که درقرن ۲۱ توسط انسان اختراع شد، چسب است. قبلا از چسب در بخش های محدودی استفاده می شد. اما در حال حاضر بزرگترین پروژهها و زیباترین ساختمانها در سطح شهر با بکارگیری چسب ساخته می شود. چسب یکی از مصالح جدایی ناپذیر از ساختمانهای مدرن در دنیا است.

خرید چسب کاشی پودری

 

این فن آوری زمان نسبتا کوتاهی است که وارد ایران شده است. و خوشبختانه تولید کنندگان با سعی و تلاش توانسته اند این ماده شیمیایی را تولید و از بهترین متدهای شیمیایی در اصلاح مواد استفاده کنند. و در این زمینه موفق بوده اند.

چسب ساروج

ایران یکی از بهترین تولید کنندگان چسب کاشی و سرامیک در خاورمیانه است. و توانسته در این زمینه موفقیتهای زیادی را بدست بیاورد. و در چند سال آینده جایگاه بهتری هم خواهد داشت.

چسب کاشی ضد آب خمیری

یکی از مصالح مهم چسب کاشی خمیری است. که نوع ضد آب این محصول را می توانید برای داخل ساختمان استفاده نمایید. و حتی برای فضای خیس و مرطوب بیشترین استفاده را دارد. چسب تولید شده مقاومت و استقامت باورنکردنی در برابر تنشها و رطوبت دارد. می توانید از این چسب برای پرسلان هم استفاده نمایید.

چسب خمیری استاندارد چسب کاشی درجه یک

چسب سرامیک پرسلانی

یکی از چسب هایی که برای پرسلان بسیار استفاده می شود. چسب پودری است. که هنکل یکی از برندهای معروف در تولید چسب پودری است. که آلمانی است و قیمت مناسب برای افرادی که تناژ بخواهند ارائه می گردد. شما می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک پودری پرسلانی را دربسته بندی ۲۰ کیلوگرمی از ما بخرید.

قیمت چسب هنکل

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.