مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع چسب کاشی و سرامیک پودری آنلاین

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع چسب کاشی و سرامیک پودریبسته بندی چسب پودری به صورت:چسب کاشی و سرامیک آنلاین
انواع چسب کاشی و سرامیک پودری

انواع چسب کاشی و سرامیک پودری را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت از ما تهیه کنید. یکی از ویژگی های ما آنلاین بودن و  فروش انواع چسب کاشی و سرامیک خمیری و پودری را در بسته بندی زیبا و شکیل به مشتریان می باشد.

یکی از راههای نصب کاشی و سرامیک در قرن ۲۱ استفاده از بهترین چسب های کاشی و سرامیک است. در ایران بهترین چسب های کاشی و سرامیک تولید و عرضه می شود که بسیار مورد توجه عموم مصرف کنندگان خرد و کلان است.
چرا که چسب دارای بهترین تکنولوژی و فرمولاسیون آزمایشگاهی و اصلاح شده می باشد.

انواع چسب کاشی و سرامیک پودری

چسب کاشی و سرامیک دارای چندین بخش است. که اصلی ترین و پر فروشترین شامل:

  • چسب خمیری
  • چسب پودری

و در ایران یکی از چسب های بسیار مورد توجه و پر فروش چسب خمیری است. از چسب کاشی خمیری می توانید برای نصب کاشی بدنه بهره ببرید. و دارای بهترین فرمولاسیون است که توصیه می شود از این چسب به جای ملات و مواد سنتی و قدیمی استفاده کنید.

تولید چسب کاشی تاشنیس

اما چسب پودری یکی از بهترین چسب هایی است که در سراسر دنیا مورد اهمیت می باشد. شما می توانید از این چسب برای نصب هر مدل کاشی و سرامیک بخصوص پرسلان نهایت استفاده را داشته باشید. در ایران بهترین چسب های پودری تولید می شود. زیرا بهترین معادن و سیلیس در ایران وجود دارد.

  1. چسب پودری سفید
  2. چسب پودری سیاه

چسب پودری بر اساس مواد متشکله به دو بخش سفید و سیاه تقسیم بندی می شود. معمولا چسب پودری سفید کمی گرانتر از سیاه است. ولی از نظر مواد و کیفیت هیچ تفاوتی با هم ندارند.

انواع چسب کاشی و سرامیک

بسته بندی چسب پودری به صورت:

  • ۲۰ کیلویی
  • ۲۵ کیلویی

معمولا در ایران چسبهای کاشی و سرامیک به صورت ۲۰ کیلویی عرضه می گردد. برخی شرکتها ۲۵ کیلویی هم تولید می کنند. مشتریان می توانند بهترین و مرغوب ترین چسب های کاشی و سرامیک پودری و خمیری را از طریق این شرکت سفارش بدهند.

پخش چسب سرامیک

چسب کاشی و سرامیک آنلاین

امروزه اینترنت بخش وسیعی از زندگی آدمها را اشغال کرده است. و مسئله جدایی ناپذیر از زندگی مدرن شده است. بر این اساس می توانید چسب مورد نظرتان را به صورت آنلاین سفارش داده و با سرعت باورنکردنی و به موقع در محل تحویل بگیرید.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.