مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب ضد آب |عرضه بهترین چسب پودری ۲۰ کیلوگرم

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب ضد آب را برای کجا می توانید استفاده کنید؟انواع چسب ضد آب مخصوص کاشی وسرامیک را می شناسید؟بهترین چسب پودری ضد آب را از کجا می توانید خرید کنید؟قیمت چسب کاشی استخری را ارزان از ما دریافت کنیدچسب پودری سرامیک پرسلان در بسته بندی 20 کیلوییهر کیلو چسب کاشی ضد آب برای چند متر قابل استفاده است؟
چسب ضد آب

چسب ضد آب یکی از محصولات مورد نیاز در بخش ساختمان سازی است. تا بتوانید بهتر کاشی و سرامیک را با این ماده به عنوان مصالح ساختمانی کار آمد نصب نمایید. چسب پودری در بسته بندی ۲۰ کیلویی و به صورت ضد آب تولید و صادر می شود.

چسب ضد آب

چگونه می توانید انواع کاشی و سرامیک را با چسب نصب کنید؟ آیا می دانید بهترین چسب های ساختمانی ضد آب در ایران تولید و به فروش می رسد؟ شرکت ما می تواند انواع چسب های پودری و خمیری را با بهترین کیفت در ایران تولید و در اختیار مشتریان قرار بدهد. چسب های پودری در این مقاله به شما معرفی می شود.

چسب ضد آب را برای کجا می توانید استفاده کنید؟

یکی از چسب هایی که در این شرکت تولید می شود چسب ضد آب است که در نوع خمیری و پودری تولید می گردد. اما چسب ضد آب پودری برای نصب انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده است و محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید به راحتی هر نوع کاشی و سرامیک را با استفاده از چسب کاشی پودری نصب نمایید و نگران ریزش و افت نباشید چون بر پایه سیمان ساخته می شود. از این چسب برای ساخت استخرها، نمای ساختمان، سرویس بهداشتی استفاده می شود و مشکلی از نظر مواجه با آب وجود ندارد.

چسب ضد آب

انواع چسب ضد آب مخصوص کاشی وسرامیک را می شناسید؟

دو نوع محصول کاربردی در این صنعت تولید می شود که دارای زیرمجموعه هایی است. که هر یک از این چسب ها کاربرد خاص خود را می طلبد.

 1. چسب خمیری
 2. چسب پودری

از این دو چسب برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک می توانید استفاده کنید. چسب پودری بر پایه سیمان است و مقاومت خیلی بالایی در نصب انواع کاشی و سرامیک دارد. شما می توانید به راحتی انواع کاشی و سرامیک را با استفاده از این چسب در هر فضایی استفاد نمایید. چسب خمیری در بسته بندی ۱۲ کیلویی تولید می شود و برای نصب انواع کاشی کارایی دارد و برای داخل ساختمان مورد استفاده می باشد.

لیست قیمت چسب کاشی

بهترین چسب پودری ضد آب را از کجا می توانید خرید کنید؟

چسب پودری دارای مشخصه و ویژگی منحصری است. این چسب در شکل پودری و بسته بندی ۲۰ کیلویی در داخل ایران تولید می شود. و بهترین نوع چسب پودری این است که با درصد بالایی از سیمان ساخته شده باشد و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی داشته باشد زیرا می توانید از این چسب برای محیط بیرونی استفاده کنید.

 • چسب پودری به صرفه است
 • ارزان است
 • بر پایه سیمان است
 • دارای چسبندگی خوبی است
 • فضا اشغال نمی کند
 • باعث سبکی سازه می شود
 • محدودیت کاربرد ندارد

شما می توانید بهترین چسب کاشی و سرامیک را از این شرکت و به صورت عمده خرید کنید. یا در محل میتوانید هر نوع چسب را موردبررسی قرارداده و تهیه کنید که ارسال به سراسر ایران وجود دارد.

لیست قیمت چسب کاشی

قیمت چسب کاشی استخری را ارزان از ما دریافت کنید

چسب استخری یا چسب کاشی و سرامیک ضد آب در ایران تولید می شود و دارای خاصیت آب گریزی به دلیل استفاده از مواد اولیه مناسب است. این چسب در این شرکت با قیمتهای استثنایی و ارزان تولید و در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار می گیرد. از این رو شما می توانید بهترین چسب کاشی و سرامیک را از این مجموعه با بهترین قیمت خرید کنید.

شرح کالا وزن قیمت
چسب استخری ۲۰ ۳۴۵۰۰

چسب پودری سرامیک پرسلان در بسته بندی ۲۰ کیلویی

شما می توانید انواع چسب های پودری به صورت معمولی و مخصوص پرسلان را از ما تهیه کنید. چسب مخصوص پرسلان به دلیل استفاده از مواد اولیه خوب قابلیت چسباندن انواع سرامیک پرسلان را دارد. شما می توانید از این چسب با آسودگی برای نصب پرسلانهایی که قدرت جذب آب کمی دارند استفاده نمایید و بدانید که بهترین انتخاب را با محصولات ما می توانید داشته باشید.

چسب ضد آب

هر کیلو چسب کاشی ضد آب برای چند متر قابل استفاده است؟

شما می توانید از چسب پودری ضد آب برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک استفاده نمایید و برای هر مترمربع بین ۴ تا ۵ کیلو چسب نیاز است و این مقدار بستگی به دو عامل دارد:

 • تراز بودن سطح مورد نظر مهم است
 • مقدار ضخامت چسب به میلیمتر اهمیت دارد

از این رو شما می توانید با توجه به این آیتم مقدار مورد نیاز چسب را بررسی و تعیین کنید.

قیمت انواع چسب کاشی و سرامیک

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “چسب ضد آب |عرضه بهترین چسب پودری ۲۰ کیلوگرم”