مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت انواع چسب خمیری کاشی سرامیک

آنچه در این مقاله میخوانید...

لیست قیمت چسب کاشیقیمت چسب سرامیک کفچسب کاشی خمیریلیست قیمت انواع چسب خمیریآیا چسب کاشی ضد آب است؟
قیمت چسب کاشی

لیست قیمت انواع چسب خمیری مخصوص کاشی و سرامیک را می توانید از این سایت تهیه کنید. از آنجایی چسب یکی از مصالح ساختمانی محسوب می شود می توانید به آسانی با آن ساختمانها و سازههای محکمی را بسازید. البته شما برای تهیه چسب خمیری درجه یک می توانید آنلاین با ما تماس بگیرید.

برای اینکه بتوانید از چسب استفاده بهینه داشته باشید باید تلاش کنید که از برندهای و مارکهای مطرح بیشتر استفاده نمایید. چسب های زیادی در ایران تولید می شود که تعداد معدودی شناخته شده است. اما ما در این سایت در تلاش هستیم بهترین چسبها را به شما جهت استفاده راهنمایی کنیم. برای مشاوره می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت چسب کاشی

چسب کاشی چیست؟ چه استفاده ای از این ماده می توان کرد؟ آیا شناختی از چسب خمیری دارید؟ چسب خمیری یکی از مصالح بسیار شناخته شده در ایران است و می توانید از این چسب بیشترین بهره را ببرید. برای نصب کاشی بدنه بهتر است از این چسب تهیه کنید. زیرا بیس این چسب بر پایه رزین می باشد و نسبت به چسب پودری دیرتر خشک می گردد و مناسب برای نصب کاشی دیوار می باشد و تحمل فشار به صورت افقی را دارد. چسب هایی که بسته بندی می شود بیشتر به صورت 1/5/12.5/25 است. و مشتریان عمدتا 12.5 کیلویی را خرید می کنند اما ابزار فروشان و رنگ فروشان بیشتر 1 و 5 کیلویی را خرید می نمایند. قیمتهای ارائه شده توسط ما بسیار مناسب می باشد.

لیست قیمت چسب خمیری

قیمت چسب سرامیک کف

یکی دیگر از چسب هایی که توصیه می کنیم از آن بیشتر استفاده نمایید. چسب پودری مخصوص سرامیک کف است. که متناسب برای فشارهای عمودی می باشد و سریع خشک می گردد و بر پایه سیمان می باشد. برای اینکه بتوانید با آسودگی بیشتر پرسلانها یا گرانیت، مرمریت، سرامیک، آجر، سنگ را نصب کنید بهتر است از چسب استفاده نمایید. و چسب سرامیک پودری بهترین انتخاب برای مشتریان است.

شرح کالا وزن قیمت
چسب پودری سفید 20 کیلوگرم 35000
چسب بندکشی سیاه 20 کیلوگرم 30000

چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری برای فضای داخلی بیشتر توصیه می شود. زیرا برای فضای بیرونی و مواجه با تغییرات جوی، سرما، گرما، برف، باران مناسب نیست. برای فضای بیرونی توصیه به چسب پودری است. اما شما می توانید هر نوع چسب را با قیمتهای ارزان از ما خرید کنید.

لیست قیمت چسب کاشی

لیست قیمت انواع چسب خمیری

در این مقاله در تلاش هستیم که برندها و چسبهای ساختمانی مناسب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهتر تصمیم برای خرید بگیرید. شما می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک را از این مجموعه در زمان کوتاه خرید کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که در کوتاهترین زمان ممکن محصول مورد نیاز شما را در سراسر کشور به دست شما برسانیم. پس برای خرید و فروش چسب کاشی و سرامیک با ما تماس بگیرید.

شرح کالا وزن

 

قیمت
چسب خمیری یکتا 12.5 کیلوگرم

 

35000
چسب خمیری ساروج شیمی 12.5 کیلوگرم 30000

 

چسب خمیری شیمی ساختمان 12 کیلوگرم 52800

آیا چسب کاشی ضد آب است؟

جواب به این سوال برای چسب پودری بله است. زیرا چسب پودری بر پایه سیمان است. و سیمان ماده ضد آبی می باشد که چون از این مواد در ساخت چسب استفاده شده است پس ضد آب می باشد. و چسب خمیری ضد آب نیست و برای فضای داخلی توصیه می گردد.

قیمت چسب کاشی ساروج قم

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.