مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر آب بندی نانو مرغوب برای محیط مرطوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت پودر آب بندی نانو مرغوبقیمت چسب نانو برای استخر شناقیمت چسب عایق پشت بام ایرانیروش ساخت بتن ضد آب چگونه است؟آیا میزان استفاده از چسب بتن برای آب بندکردن بتن را می دانید؟فروش انواع افزودنی آب بند کننده بتنقیمت مواد آب بند کننده بتن مرغوبپرایمر آب بندی استخر چیست؟
قیمت پودر آب بندی نانو مرغوب

قیمت پودر آب بندی نانو مرغوب با توجه به کیفیت قیمت داده می شود و هرچقدر مواد بهترین در تولید چسب کاشی استفاده شود مرغوب تر و درجه یک خواهد بود.

پودر آب بندی نانو در واقع محصولی پر کاربرد و توانمند با خواص و ویژگی های متنوع که بر پایه رزین های کوپلیمر تولید و در بازار عرضه می گردد.

آب بند نانو که  بصورت مایعی شیری رنگ است، پس از اجرا بیرنگ می شود و که این محصول دارای مقاومت چسبندگی و مقاومت شستشویی بالایی است و پیوند محکمی با سطح ایجاد خواهد نمود.

قیمت پودر آب بندی نانو مرغوب

قیمت پودر آب بندی نانو مرغوب برای محیط های مرطوب در سایت های معتبر آمده است که می توانید با مراجعه به ادامه این مقاله قیمت آن را جویا شوید.

پودر آب بندی که کاملا ضد آب می باشد از خواص زیادی بهره مند است که در ادامه به چند مورد از کاربرد و ویژگی های آن خواهیم پرداخت که عبارت اند از:

·         سازگار با محیط زیست

·         قاومت بالا در برابر تغییرات شدید دمایی

·         مقاومت بالا در برابر شوینده های اسیدی و بازی

·         مقاوم در برابر اشعه UV

·         ضد جلبک، ضد خزه، ضد باکتری

·         قابلیت تحمل فشار منفی و مثبت آب

·         اجرای کاملا آسان و راحت

·         ترمیم ترک خوردگی های ساده

·         آب بندی استخرهای بتنی ، آب بندی مخازن بتنی

·         آب بندی جکوزی ، آب بندی آبنما ، آب بندی تانک ها

·         آب بندی سپتیک های بتنی ، آب بندی سرویس بهداشتی

·          آب بندی ملات های کاشیکاری و نیز آب بندی رنگهای آب پایه آکرلیکی

 

محصول

 

 

وزن

 

قیمت

 

پودر آب بندی نانو

 

۳۰

 

۷۹۰۰۰۰

قیمت چسب نانو برای استخر شنا

قیمت چسب نانو برای استخر شنا در صورت خرید از نمایندگی ارزان تر می باشد زیرا محصول از کاخانه به صورت مستقیم پخش می گردد و نیز باز بدون هیچ تلاشی به پست مشتری می رسد.

چسب نانو برای استخر با ساختار پلیمری که تقویت شده است طراحی شده و در مصارفی چون کاشی کاری استخر، سرویس بهداشتی، سونا و جکوزی کاربرد دارد

قیمت چسب نانو برای استخر شنا

این چسب به دلیل خاصیت چسبندگی بسیار بالایی که به علت وجود پلیمرهای پایه سیمانی دارد به سطوح مختلف چسبیده و به عنوان ملات آب بندی استخر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اینترنتی راحت ترین روش برای خرید از نمایندگی ها می باشد که امروز رایج تر نیز شده است، این فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای سفارش این چسب بی نظیر اقدام کنید.

قیمت چسب عایق پشت بام ایرانی

قیمت چسب عایق پشت بام ایرانی در ادامه مقاله موجود است که چسب عایق پشت بام ایرانی از کیفیت خارق العاده ای بهره مند اسا که دذ صورت استفاده به آن پی خواهید برد.

از قدیم الایام آب بندی و عایق کاری پشت بام به روش هایی مرسوم بوده که امروزه به وسیله ابزار های دیگری به راحتی انجام می گیرد که مار با آن ها نیز راحت تر است.

با استفاده از این چسب عایق پشت بام که امروزه پر ساختمان‌ سازی استفاده می شود ، پشت بام در برابر بارندگی، تخریب و رطوبت کاملا حفاظت می شود و آسیب نمی بیند.

روش ساخت بتن ضد آب چگونه است؟

آیا روش ساخت بتن ضد آب را می دانید؟ برای اینکه بتن ضد آب شود باید از چه ماده ای استفاده شود؟ معمولا برای ضد آب کردن بتن می توانید از چسب بتن و افزودنی های بتن استفاده نمایید که بسیار کاربردی بوده و مورد استفاده در بخش ساختمان می باشد.

برای افزایش مقاومت بتن می توانید از چسب بتن در دو مدل استفاده نمایید که ای دو مدل کربرد متفاوت دارد و در اینجا مطرح می شود.
 1. چسب بتن استحکامی
 2. چسب بتن آب بندی

برای اینکه بتوانید مقاومت کشسانی و انعطاف پذیری ملات و بتن را زیاد کنید می توانید از چسب بتن استحکامی استفاده نمایید و اگر می خواهید علاوه بر مقاومت کشسانی آب گریز هم کنید بهتر است از چسب آب بندی بهره ببرید. چسب بتن آب بندی باری آب بند کردن بتن مورد استفاده است.

آیا میزان استفاده از چسب بتن برای آب بندکردن بتن را می دانید؟

برای اینکه بدانید چه مقدار از چسب بتن برای آب بند کردن و یا مستحکم کردن بتن استفاده نمایید باید این فرمول را رعایت کنید برای ۱ کیسه ۵۰ کیلویی سیمان باید از ۴ لیتر چسب بتن آب بندی استفاده کنید و برای ۱ کیسه ۵۰ کیلویی سیمان بهتر است از ۸ لیتر چسب بتن استحکامی استفاده کنید و این مواد ترکیب و بتن مقاومی ایجاد شود.

فروش انواع افزودنی آب بند کننده بتن

افزودنی های بتن چیست و چه کاربردی دارد؟ برای ساخت و ساز و ایجاد زیر بنای خوب در ساختمان باید از مواد خوبی در بخش بتن ریزی و اسکلت بندی استفاده شود و افزودنی های بتن از خانواده چسب ها هستند و میزان مقاومت این مواد را افزایش می دهند و ماندگاری سازه و کیفیت کار را زیاد می کند.

 1. روان کننده بتن
 2. مکمل بتن
 3. ضدیخ بتن
 4. گروت

خانواده محصولات بالا بسیار متنوع و هر یک مدل های مختلف دارد و حتی در بخش استخر سازی محصولات مناسبی وجود دارد که می توانید مثل واتراستاپ در آب بند کردن سطوح از آنها استفاده نمایید. استفاده از این مواد برای مقاومت بتن ضروری است و در بتن ریزی بسیار از انها استفاده می شود.

قیمت مواد آب بند کننده بتن مرغوب

آیا قیمت مواد آب بند کننده بتن را می دانید؟ شما می توانید از آب بند کننده بتن که نوعی چسب آب بندی است برای آب گریز کردن آن استفاده نمایید و این ماده مزیتهای زیادی دارد و در اینجا به شما نحوه استفاده و مشخصه فنی آن مطرح می شود.

مشخصات فنی چسب بتن آب بندی

 1. ضد آب است
 2. ۸ لیتر بوده
 3. مایع سفید
 4. مقاومت کششی ۱N/mm2

کاربرد چسب بتن آب بندی

 1. برای سطوح آبی و استخری
 2. برای مخازن آب
 3. مناسب برای استفاده در چاله آسانسور
 4. مناسب برای پر کردن ترک های بتن

۲ روش استفاده از چسب بتن آب بندی

 1. با قلمو ۱ تا ۲ بار چسب بتن اب بندی را روی سطح مورد نظر با فاصله بزنید و لایه اول باید خشک شود و لایه دوم اجرا شود.
 2. می توانید به میران ۴ لیتر به ازای یک کیسه ۵۰ کیلویی به ملات اضافه و آب بند کنید.

بعد از اجرای کار باید بگذارید خوب خشک شود و بعد از ۴۸ ساعت قابل استفاده است.

پرایمر آب بندی استخر چیست؟

پرایمر آب بندی استخر برای آب گریز کردن استفاده می شود و این ماده بسیار کاربردی است و برای آب بند کردن استخر از چند ماده استفاده می شود و معمولا برای چسباندن بتن جدید به قدیم امکان آب پس دادن داریم برای همین باید از واتراستاپ استفاده شود تا بتن جدید به قدیمی بچسبد و آب نفوذ نکند.

پرایمر آب بندی استخر چیست؟

بعد از این مرحله باید از پرایمر آب بندی استخر استفاده شود که مزیتهای زیادی دارد:

 1. باعث ضد آب شدن سطوح می شود
 2. در گیرش چسب به سطح موثر است
 3. برای استخر ها و مکانهای آبی استفاده می شود
 4. برای سطوح گچی کارایی دارد

مشخصات فنی پرایمر آب بندی

 1. مایع سفید رنگ
 2. نیازی به آب ندارد
 3. هر لیتر ۴ تا ۶ متر جواب می دهد

شما می توانید این ماده را قبل اجرای کار با قلمو روی سطح بزنید و ۲ تا ۳ بار قابل استفاده است و بعد اجازه بدهید در هر بار خشک شده و لایه دوم را اجرا نمایید.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.