مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چسب کاشی یک کیلویی ضد آب

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش کاشی کاری روی دیوار گچیفروش بهترین چسب کاشی ضد آبقیمت چسب کاشی یک کیلوییلیست قیمت چسب کاشی ساروج خمیریلیست قیمت چسب کاشی در سایتقیمت چسب کاشی پودری 20 کیلویی آنلاین
قیمت چسب کاشی یک کیلویی

قیمت چسب کاشی یک کیلویی  خمیری را می توانید از مراکز معتبر فروش چسب کاشی سرامیک دریافت نمایید. از این رو این چسب برای نصب کاشی بدنه بیشترین استفاده را دارد.

می توانید بهترین چسب های ساختمانی را از این سایت دریافت نمایید. قیمت های عرضه شده بسیار مناسب برای خریداران در صنعت ساختمان و حتی مغازه دارن خرد و کلان می باشد.

روش کاشی کاری روی دیوار گچی

یکی از دغدغه های مشتریان نصب کاشی روی دیوار گچی، کناف می تواند باشد و توصیه های ارزنده ای به شما می شود که می توانید توجه داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر بر روی فایل زیر کلیک کنید.

فروش بهترین چسب کاشی ضد آب

می توانید از مجموعه تولیدی دکاردن بهترین چسب کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی را دریافت نمایید و باید بدانید فروش بهترین چسب کاشی در ایران و توسط نمایندگی ها در سراسر کشور انجام می شود.

چسب های تولید شده بسیار مناسب برای هر خریداری می باشد و شما می توانید هر نوع برندی را از این مرکز دریافت نمایید که بسیار مرغوب برای خریداران در سطح کشور است. چسب تولید شده ضد آب می باشد و گیرش اولیه خوبی داشته و می توانید برای نصب کاشی سرامیک بهره ببرید.

قیمت چسب کاشی یک کیلویی

شما می توانید بهترین چسب کاشی را از مراکز مهم در تهران خرید کنید که معمولا به سراسر کشور ارسال انجام می شود. قیمت چسب کاشی یک کیلویی مناسب و از نوع خمیری است و در اختیار شما قرار می گیرد.

چسب خمیری مزیتهای زیادی دارد که در اینجا مطرح می شود:

 1. چسب خمیری آماده به مصرف است
 2. برای نصب کاشی و سنگ کاربرد دارد
 3. از رزین ضد آب درست شده

نحوه استفاده از چسب خمیری یک کیلویی

استفاده از چسب خمیری بسیار آسان است باید کارهایی را قبل از استفاده انجام دهید:

 1. سطح کار تمیز باشد
 2. سطح کار صاف باشد
 3. کاردک مناسب تهیه شود
چسب خمیری را با استفاده از کاردک دندانه دارد روی سطح دیوار بکشید و زاویه دست به صورت 45 درجه است و بعد پهن کنید و مقدار ضخامت چسب معمولا بین 3 تا 8 میل است و بعد کاشی را با کمی فشار در جای خود فیکس نمایید.

زمان نگهداری چسب خمیری یک کیلویی

معمولا به دور از نور خورسید و در جای مناسب و دور از رطوبت تا 12 ماه ماندگاری دارد.

لیست قیمت چسب کاشی ساروج خمیری

یکی از بهترین برندهای تولید شده در کشور چسب ساروج شیمی است و شما می توانید قیمت چسب کاشی یک کیلویی را از این بخش دریافت نمایید. انواع چسب را در بسته بندی متنوع تولید می کند که شامل است:

 1. 1 کیلویی
 2. 5 کیلویی
 3. 12.5کیلویی
 4. 25 کیلویی

این 4 نوع بسته بندی چسب خمیری را می توانید با برند چسب کاشی ساروج از ما ارزان و درجه یک تهیه بفرمایید. ما می توانیم هر نوع محصولی را برای شما تولید و عرضه کنیم تا بهترین ساختمانها را در زمان کوتاه بسازید.

لیست قیمت چسب کاشی در سایت

یکی از مواد ساختمانی جدید که امروزه مورد استفاده و استقبال مردم قررا گرفته است چسب کاشی می باشد باید بدانید که این ماده ابتدا در خارج از ایران تولید می شد و خوشبختانه مهندسین و تولید کنندگان ایرانی توانسته اند این تکنولوژی را در کشور ساخته و عرضه نمایند.

از این رو در حال حاضر این یکی از بهترین موادی است که می توانید برای ساخت و ساز و مرمت ساختمان استفاده کنید و مرزتهای زیادی دارد که باعث می شود تمایل به خرید چسب کاشی زیادی شود:

 1. اجرای آسان و راحت دارد
 2. به صرفه است
 3. ماندگاری زیادی دارد
 4. آماده به مصرف است
 5. باعث سبکی سازه می شود
 6. حجم ساختمان را کاهش می دهد
 7. ضد آب است
 

نوع محصول

 

وزن

 

قیمت

 

چسب خمیری ساروج

 

1 کیلوگرم

 

28000

 

چسب خمیری پومکس

 

12.5 کیلوگرم

 

79000

 

چسب پودری ساروج

 

20 کیلوگرم

 

78000

 

چسب پودری پومکس استخری

 

25 کیلوگرم

 

128000

قیمت چسب کاشی پودری 20 کیلویی آنلاین

چسب کاشی پودری از مهمترین عناصر در ساخت و ساز است و امروزه از این ماده بسیار استفاده می شود و ما امیدواریم در آینده نزدیک تولید و فروش این محصول بیشتر از گذشته باشد و شناخت عوام به این ماده افزایش یابد.

از این رو ما توصیه داریم که هر نوع چسبی را از ما مشاوره دریافت کنید تا بتوانید استفاده شایانی از آن داشته باشید. بر این اساس قیمت چسب کاشی پودری را می توانید آنلاین از این مجموعه دریافت کرده و تمام تلاش این گروه عرضه بهترین محصولات ساختمانی برای خریداران محترم است.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.