مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چسب کاشی خمیری ضدآب و تولید درجه یک تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

چسب کاشی خمیری چیست؟چسب کاشی خمیری ایرانی
چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری یکی از پرفروش ترین محصولات تولید شده در کارخانه های موجود در ایران است و این محصول در تنوع زیادی بوده است و نوع ضدآب آن قابل استفاده برای بخش هایی است که با رطوبت همراه می باشد. از طرفی در اکثر شهرهای ایران که شامل کرج، یزد، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز بفروش می رسد.

برای نصب انواع کاشی و سرامیک بهتر است از چه موادی استفاده شود؟ آیا ملات انتخاب خوبی است؟

باید گفت که چسب خمیری برای نصب انواع کاشی مناسب است و بهترین انتخاب برای عملیات نصب می باشد شما باید بدانید که برای نصب نسل جدید کاشی و سرامیک انتخاب چسب بهترین راه حل برای نصب می باشد.

چسب کاشی خمیری چیست؟

چسب کاشی خمیری بسیار مورد استقبال مشتریان است زیرا آماده برای استفاده است و از طرفی نیاز نیست که شخص موادی به آن افزوده و فقط به سطح مورد نظر می مالید و سپس کاشی را نصب می کنید این چسب برای فضای داخلی باید استفاده شود و برای فضای بیرونی چسب پودری مناسب تر است که ۲۰ کیلویی بوده و ضدآب می باشد. با اینکه چسب کاشی خمیری هم ضدآب دارد ولی براساس مواد متشکله این کالا بیشتر برای فضای داخلی و توصیه این است که برای بیرون و نما استفاده نشود. این چسب از نظر کیفیت بسیار درجه یک و مرغوب است و برای همه نوع کاشی قابل استفاده می باشد.

چسب کاشی خمیریچسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری ایرانی

اما از نظر قیمت تنوع زیادی داشته و معمولا چسب هایی که استاندارد دارد و از مواد خوبی تشکیل شده و برند هستند کمی گران بوده اما ماندگاری و عمر طولانی دارند.

در کشور ایران انواع چسب خمیری و پودری تولید می شود که توسط شرکتها و کارخانه های بزرگ و کوچک بهترین مواد شیمیایی، مثل چسب ساخته و عرضه می گردد و بهتر است از چسب های ایرانی استفاده کنید چرا که بهترین مواد اولیه در ایران موجود است و توسط تولیدکنندگان حرفه ای و کارشناسان محترم تولید می شود. البته در ایران بر اساس وجود اقلیم متفاوت چسب های ساخته شده مناسب آب و هوای متغییر در ایران است و کاملا ضدآب بوده و باکیفیت است.

 

چسب کاشی خمیری

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.