مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش چسب عایق استخر تضمینی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت چسب عایق استخربهترین روش عایق کاری پشت بام چیست؟قیمت چسب عایق پشت بام از فروشگاهقیمت چسب آب بندی استخر اینترنتیقیمت چسب آب بندی بتن 8 لیترخرید چسب آب بندی جهت عایق بندی استخر سیمانیقیمت چسب جایگزین ایزوگام برای عایق کاریخرید چسب عایق رطوبتی تیوا شیمیقیمت پودر آب بندی استخر در تهرانفروش و قیمت چسب نانو برای استخر
قیمت چسب عایق استخر

قیمت چسب عایق استخر را می توانید از مراکز فروش و نمایندگی ها در سطح شهر و یا در فضای اینترنت دریافت نمایید. از این رو یکی از بهترین محصولات جدید برای عایق کردن سطوح مرطوب از جمله استخر ها است.

شما می توانید امروزه با استفاده از جدیدترین محصولات ساختمانی که با فن آوری نوین طراحی و تولید می شود مکانهای مهم ساختمان را ایزوگام نمایید و دیگر از مواد سنتی برای این کار بهره نبرید که از انعطاف کمتری برخوردار است و هزینه بر می باشد.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید:

عایق رطوبتی چیست؟

قیمت چسب عایق استخر

معمولا آب بندی استخر از موارد مهم و اساسی در صنعت ساختمان است و امروزه چسب بسیار آسان کارده امور ساخت و ساز را و می توانید از آن به جای ایزوگام استفاده نمایید و کیفیت چندین برابری نسبت به ایزوگام را از آن داشته باشید.

قیمت چسب عایق به صرفه و مناسب برای خریداران است و این ماده دارای مزیتهای زیادی می باشد که خریداران می توانند به راحتی از آن برای آب بند کردن سطوح دیواری و استخری استفاده لازم را داشته باشند.

ویژگی های آب بند پلیمری دو جزئی

 1. رفع نفوذ آب بپذیری در تمام سطوح کاربردی
 2. قابلیت پل زدن بر روی ترک های مویین و حساس
 3. مقاوم در برابر سایش
 4. قدرت چسبندگی زیاد به سطوح و انعطاف پذیری بالا
 5. مقاوم در برابر اشعه ux
 6. مقاوم در برابر سیکل های یخبندان
 7. سرعت سهولت اجرای کار

مشخصات فیزیکی مواد پلیمری 

 1. مایع + پودر
 2. در دو رنگ سفید و خاکستری عرضه می شود
 3. زمان خشک شدن 1/5 تا 2 ساعت
 4. زمان کاربردی 30 دقیقه
 5. 20 کیلو پودر +10 کیلو رزین

موارد کاربرد

 1. مخازن بتنی، سنگی و آجری
 2. کلیه سازههای دریایی
 3. مناسب تفیه خانه ها و پرورش ماهی و غیر سمی است
 4. مناسب برای چاله آسانسور
 5. نمای ساختمان و نماهای بتنی
 6. مناسب برای سرویس بهداشتی و  حمام و سونا

میزان مصرف مواد پلیمری

به نسبت 2 به 1 از آن می توانید استفاده کنید و معمولا 2 پودر است و 1 رزین و این مواد ترکیب و به ضخامت نیم تا 1 میلیمتر استفاده می شود.

روش استفاده

باید سطح کار تمیز باشد و سطح زیر کار قبلا مرطوب شده باشد و سطوح ناصاف را صاف کرده تا میزان کمتری استفاده شود و از همزن در ترکیب این ماده استفاده شود و بعد از ترکیب در دو نوبت روی سطح کار با قلمو مالیده شود و لایه اول که خشک شد و به دست نچسبید لایه دوم اجرا شود و در هر لایه ضخامت بیشتر از 1 میل نشود. و بعد از خشک شدن لایه دوم 24 ساعت آب اسپره شود و مرطوب نگه دارید.

شرایط نگهداری

دور از رطوبت و نور خورشید باشد در دمای +5 تا +35 درجه نکهداری شود. و تا 12 ماه قابل نگهداری است.

بهترین روش عایق کاری پشت بام چیست؟

به روشهای زیادی می توان استخرها و یا پشت بام را ایزوگام یا عایق نمود ولی باید بدانید که روشخای جدیدی وجود دارد که شما می تاونید با استفاده از این روشها و به کارگیری مواد نوین به راحتی سطوح مورد نظر را عایق کاری از رطوبت نمایید.

اما بهترین روش عایق کاری شت بام استفاده از مواد آب بندی و یا رزین آب بندی است که مشخصه خوبی داشته و در این مقاله به آن اشاره می شود:

1: مایع است

2: سفید رنگ می باشد

3: در بسته بندی مختلف وجود دارد

شما می توانید از این ماده که به رنگ شیر است و مایع نسبتا غلیظی می باشد برای عایق کاری بهره ببرید اما روش استفاده به این صورت است:

1: سطح مورد نظر باید تمیز باشد

2: از قلمو استفاده شود

3: و تمام سطوح پشت بام را با آن بپوشانید

4: بعد از یک بار استفاده زمان برای خشک شدن داده که حدودا24 تا 48 ساعت

5: برای مرحله دوم این ماده را به روش اول بر روی سطح بام بمالید

بدین وسیله یک لایه روی سطح پشت بام ایجاد شده که سبب نفوذ ناپذیر شدن آن از رطوبت می شود و بسیار کاربردی و تمیز قابل اجرا برای مشتریان میباشد.

قیمت چسب عایق پشت بام از فروشگاه

باید بدانید که استفاده از مواد جدید بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا مزیتهای زیادی دارد و باعث می شود مشتریان تمایل داشته باشند:

1: استفاده آسان

2: سرعت بالای اجرا

3: کارایی منحصر به فرد

4: افزیش طول عمر ساختمان

از این رو قیمت چسب عایق پشت بان بسیار مناسب می باشد و شما می توانید از این ماده بهترین بهره را داشته باشید و توصیه می شود از این مرکز این ماده را تهیه بفرمایید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب عایق تیوا

 

30

 

950000

 

چسب عایق هنکل

 

15

 

470000

قیمت چسب آب بندی استخر اینترنتی

یکی از موادی که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است چسب آب بندی می باشد که این چسب از رزین های آب بندی درست شده است و دارای فرمولاسیون منحصر به فردی بوده که می توان برای مکانهای مرطوب از آن بهره برد. از این رو شما به راحتی می توانید از چسب بتن آب بندی برای آب گریز کردن سطوح بهره ببرید.

قیمت چسب آب بندی استخر کمی گران است زیرا از مواد عالی و درجه یک درست شده است و قیمت رزین چون در ساختار این ماده استفاده شده است بالا می باشد ولی باید بدانید که این ماده کاربرد بالایی داشته و مناسب برای شما خواهد بود.

قیمت چسب آب بندی بتن 8 لیتر

از چسب آب بندی برای مناطق و مواد مختلف می توانید استفاده نمایید زیرا این ماده باعث افزایش مقاومت ملات یا بتن می شود. شما می تاونید به راحتی از چسب ها برای مقاوم سازی بتن استفاده شایانی داشته باشید.

چسب بتن باعث می شود میزان کشسانی مواد افزایش یابد و قدرت بیشتری در برابر رطوبت و تنشها داشته باشد. از این رو می توانید برای بتن ریزی از افزایش گیرش بتن و متراکم کردن اجزای بتن از چسب بتن آب بندی استفاده کنید. قیمت چسب بتن آب بندی بسیار مناسب ایت و در وزن 8 لیتر قابل فروش و عرضه می باشد.

قیمت روز چسب بتن درجه یک

چسب بتن را می توانید از فروشگاههای اینترنتی سراسر کشور تهیه بفرمایید و در این مجموعه بهترین مواد در اختیار شما قرار می گیرد قیمت روز چسب بتن را باید از این سایت و ارتباط با مشاور دریافت نمایید اما باید بدانید که چسب بتن دارای کیفیت منحصری است و استفاده زیادی از این ماده شده است.

چسب بتن از مواد امولوسیونی درست شده است که برای افزایش انعطاف پذیری مواد کاربرد دارد و برای پر کردن ترکهای ساختمان هم استفاده می شود البته در بخشهای مختلف قابل استفاده است که عبارت است از:

1: استخرهای آبی و کشاورزی

2: مخازن آب

3: مقاوم کردن چسب پودری

4: پر کردن ترکها و شکافهای روی سطوح

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب بتن

 

4

 

65000

 

چسب بتن

 

8

 

350000

خرید چسب آب بندی جهت عایق بندی استخر سیمانی

می توانید از این مرکز خرید چسب آب بندی را انجام دهید تا بدین وسیله استخر مورد نظر را آب گریز نمایید. توصیه می شود برای دریافت قیمت و مشاوره با کارشناسان در ارتباط باشید.

شرکتهای زیادی در این زمینه فعالیت دارند و توانسته اند انواع محصولات ساختمانی را تولید و در اختیار خریداران در سطح کشور قرار بدهند و از ان رو می توانید هر نوع محصولی از جمله چسب آب بندی را از این مرکز با قیمت مناسب تهیه بفرمایید که روش استفاده از این ماده در بخش بالا مختصر توضیح داده شد.

قیمت چسب جایگزین ایزوگام برای عایق کاری

می دانید از چسب می توانید برای ایزوگام استفاده کنید که بسیار به صرفه  و مناسب است و قیمت چسب جایگزین ایزوگام ارزانتر بوده و آسانتر قابل اجرا میباشد. از این رو می توانید به راحتی از چسب عایق برای آب بندی و عایق کاری سطوح مختلف استفاده کنید که عبارت است از:
 • استخر
 • پشت بام
 • سرویس بهداشتی

قیمت چسب عایق را از ما دریافت کنید و بدانید کیفیت این ماده بسیار خوب است و توسط بهترین شرکتهای ایرانی در داخل تولید و عرضه می شود از این رو برای خرید و دریافت لیست قیمت تماس بگیرید.

خرید چسب عایق رطوبتی تیوا شیمی

خرید چسب عایق رطوبتی از سایت آسان است و یکی از بهترین چسب هایی که می توانید برای عایق بندی از آن استفاده نمایید چسب عایق تیوا شیمی است که در پک 30 کیلویی تولید و عرضه می گردد.

این ماده از بهترین پودر به همراه رزین درست شده است و به صورت بسته های 20 پودر+ 10 رزین می باشد و به راحتی می توانید از آن برای عایق کردن سطوح پشت بام و یا استخر استفاده کنید و قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی مناسب است و در این سایت عرضه شده است.

قیمت پودر آب بندی استخر در تهران

یکی از محصولاتی که می توانید از آن برای آب بندی استفاده بفرمایید پودر آب بندی است که با نام چسب عایق هم شناخته شده است و در وزن 30 کیلویی تولید می شود و این ماده از مواد نانو درست شده و پلیمری می باشد و جایگزین خوبی برای ایزوگام است.

شما می توانید قیمت پودر آب بندی استخر را از شرکت دریافت نمایید و در این مقاله هم قید شده است و این ماده برای آب بند کردن استخر و پشت بام بسیار کاربرد دارد و تضمین شده در اختیار شما قرار داده می شود.

فروش و قیمت چسب نانو برای استخر

می توانید از چسب نانو بیشترین بهره را ببرید این ماده با بهترین کیفیت در تهران تولید و عرضه می شود و تولید کنندگان تهرانی و درکل ایرانی در تلاش هستند بهترین مواد نانو و ضد آب را تولید و در اختیار مصرف کننده و پروژههای بزرگ قرار بدهند.

قیمت چسب نانو برای استخر را می توانید از مشاوران دریافت نمایید و بدانید که از این چسب برای چسباندن هر نوع کاشی و سرامیک و ضد آب کردن سطوح آبی می توانید بهره ببرید.

معصومه جعفرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.